Upravit stránku

Od studia anglického gymnázia, přes výměnný program v Arizoně, zpátky do Pardubic. Dlouhá cesta plná životních překvapení, anglických slovíček a inspirativních lidí končí u vlastního podnikání. Nebo naopak začíná?

Aneta po absolvování výměnného programu v Americe začala věřit, že dokáže vše, co chce. K takovému smýšlení stačilo málo. Být obklopena těmi správnými lidmi, nechat nakopnout své sebevědomí a začít věřit ve svůj americký sen

Od doučování k založení jazykové školy

Po návratu z Ameriky, kde studovala angličtinu, Anetu čekala maturita a výběr té správné vysoké školy. Tou dobou se poprvé začaly objevovat nabídky nebo spíš prosby o doučování angličtiny dětí, které ji ve škole nestíhají. 

I přes počáteční pochyby, zda je zrovna doučování to pravé, netrvalo dlouho než Anetě došlo, že doučování ji vlastně baví. Když totiž viděla zájem, který dokáže vzbudit v malých i velkých, byla to ta nejlepší odměna. 

Angličtina nakonec převálcovala ekonomii a Aneta vysoké zanechala. Jako motivace bohatě stačili její spokojení studenti. V tu chvíli se opravdu začal psát příběh jazykové školy Gylbio. Během několika let se Anetě podařilo najít způsob, jakým angličtinu předávat tak, aby to všechny bavilo a těšili se na příští lekci. Navíc výsledky všech jejích studentů jsou díky kreativnímu přístupu k výuce radikálně lepší

"Slečna Jirková přišla do eBRÁNY bez větších představ o výsledku. Stejně jako většina nových klientů neměla představu, jak vše bude probíhat.

Po pár sezeních, kde jsme si ujasnili představu cílů a úpravě návrhů, jsme se ale rychle dostali tam, kde jsme byli oba spokojeni. Velký vliv měla i služba eBRÁNA 361, kterou jsme v té době využívali. Spojovala veškerou komunikaci ohledně služeb marketingu do jednoho celku a velmi nám tak usnadňovala celý projekt řídit."

- Jan Pechánek, obchodní zástupce

"Když jsem oslovila společnost eBRÁNA, měla jsem již dobrou praxi ve výuce AJ, ale v podnikání jsem byla naprostým nováčkem. Marketingová strategie 361 byla pro mě skvělá volba.

Sepsání business plánu s profesionálem mi pomohlo vyvarovat se začátečnických chyb. Specialistka z eBRÁNY, Simona Hornychová, mi při tvorbě business plánu pomohla ujasnit si základní prvky mého podnikání. Zároveň jsme společně našly odpovědi na otázky, které by mě samotnou vůbec nenapadly. Díky spolupráci s profesionály jsem zvolila rozhodně lepší obchodní strategii, než kdybych na to byla sama. Business kvete a investované peníze se mi postupně vrací zpět.

Co se webových stránek týče, byla jsem velmi spokojena s ochotou zaměstnanců eBRÁNY a jednoduchostí správy webových stránek. Rozhodně musím také doporučit nesmírně šikovný tým copywritingu. Byla jsem mile překvapena, jak neuvěřitelně poutavě lze takový obyčejný text napsat.

Já jsem rozhodně spokojená a eBRÁNU všude doporučuji."

Aneta Jirková, Gylbio
Mrkněte, jak se Anetě a jejímu projektu daří a taky jak se nám tenhle barevný web povedl. 
Nahoru