Upravit stránku

Proč virtuální realita?

Digitální svět je každým dnem dál a dál. Elektronika a internet začíná být součástí každého jednoho dne v našich životech a přesto nám to nestačí. 

Nyní je tu virtuální realita. Realita, která nám nabízí nepředstavitelný zážitek. Ve virtuálním studiu virtuen můžete navštívit vesmír, bojovat o svůj život nebo třeba zachránit svět před zombies. Pokud vás tyhle akce neberou a naopak potřebujete ze svého života na chvilku utéct a relaxovat v rozkvetlé zahradě nebo navštívit galerii, není problém. 

Všechny zážitky najdete na jednom místě. virtuen. 


I typovka může být skvělá

Občas tvoříme web, jehož obsah si pak zákazník doladí sám. V mnoha případech se pak setkáváme s nedotaženým nebo dokonce pokaženým výsledkem. Kluci ve virtuenu ale věděli jak na to a svým novým webem se můžou chlubit. 

Tenhle projekt je důkaz, že nový web nemusí stát desítky tisíc.


"Je hezké vidět, že dobrá spolupráce zanechává dobrý dojem nejen v rámci projektu, ale i dlouho po jeho skončení. V případě virtuen company, s. r. o. se na nás totiž obrátil vnuk našeho dlouholetého zákazníka, se kterým spolupracujeme už 10 let. A ještě nás pár projektů čeká.

Výjimečné u této spolupráce bylo zejména napojení na 3. stranu. Reservační systém Reservanto, který je čím dál častěji využíván napříč mnoha obory.

Tenhle projekt mají pod svými křídly dva mladí lidé. Možná proto pro ně nebyl problém si obsah celého webu dotvořit podle svých představ."

- Pavel Janda, obchodní zástupce

Co vy? Už jste virtuální realitu vyzkoušeli? A jak se vám líbí výsledek, který přinesla naše spolupráce?

Nahoru