Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma


O klientovi a řešení

První webové stránky jsme pro komorní filharmonii vytvořili v roce 2009. K 50. výročí si ale filharmonie nadělila krásný dárek - nový, moderní web, který je jednoduchý, přehledný a vypadá dobře i na mobilu.

Přechod na nové řešení měl samozřejmě i praktické důvody, z nichž nejdůležitější bylo zabezpečení a snadná správa webu. Stránky Komorní filharmonie Pardubice jsou totiž pořád aktuální, živé. Klient si sám přidává koncerty, upravuje si informace dle potřeby. Třešničkou na dortu je možnost zakoupit si vstupenky online přímo na stránkách filharmonie. I díky tomu se Komorní filharmonie v Pardubicích zase o krok přiblížila mladé generaci. Samozřejmě nechybí ani propojení se sociálními sítěmi - Facebook, Instagram, Twitter a YouTube.

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

Lepší stránky už nemohly být. Od uživatelů jsme již dostali spoustu kladných hodnocení. Vyhovuje nám jednoduché přidávání koncertů, s webem se hezky pracuje. Díky tomu je stále aktuální. Jsem vděčná za mobilní verzi, kterou tyto stránky mají, sama ji plně využívám a nemůžu si to vynachválit.
Koukala jsem na řadu konkurenčních stránek a ty jsou často velmi složité až nelogické. Na těch našich všechno rychle najdete, dobře se v nich zorientujete, což pro nás bylo velmi důležité. Nový web výrazně ovlivnil prodej vstupenek na koncerty, nárůst je obrovský. Z celé spolupráce s eBRÁNOU jsme nadšení!"
Jarmila Zbořilová

Ředitelka Komorní filharmonie Pardubice


O klienta se dlouhodobě stará
Libor Prajzler

„Lorem Ipsum...."
Libor Prajzler

Odborný konzultant

Nahoru