Upravit stránku

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma


Informace o referenci

S nově založenou společností VTK Power Industry a.s., která se zabývá dodávkou technologických systémů, jsme začali spolupracovat na začátku roku 2019.

Během 4 týdnů jsme spustili nové webové stránky a vytvořili nové logo, aby se společnost mohla co nejlépe prezentovat na blížícím se veletrhu. Do budoucna zde plánujeme také návrh propagačních materiálů.

 

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

„Tvorba loga i webových stránek probíhala hladce. Vyzdvihla bych zejména práci grafiků, kteří skvěle vystihli emoci firmy, ale také profesionalitu a ochotu obchodního zástupce pana Radka Kozla, který měl projekt na starosti.

Co se týče práce s editorem, musela jsem si na něj zvykat a ne vždy jsem si věděla rady, ale díky okamžité pomoci pracovníků technické podpory měl každý problém rychlé řešení.

Celkově jsem se službami eBRÁNY spokojená."

Miroslava Kárníková

Marketing VTK Power Industry


O klienta se dlouhodobě stará
Radek Kozel

„Spolupráce se společností VTK Power Industry a.s. začala na začátku roku 2019. S paní Kárníkovou jsme našli velmi rychle společnou řeč a začali vymýšlet podobu nového webu a loga. Vše jsme stihli vytvořit v krátkém čase, tak aby společnost VTK Power Industry mohla nový web prezentovat na veletrhu."

Radek Kozel

Odborný konzultant

  • Typ řešení:Tvorba webu
  • Obor činnosti:Komplexní dodávky technologických systémů
  • Sídlo společnosti:Praha
Nahoru