Upravit stránku

První webové stránky jsme pro komorní filharmonii vytvořili v roce 2009. K 50. výročí si ale filharmonie nadělila krásný dárek - nový, moderní web, který je jednoduchý, přehledný a vypadá dobře i na mobilu. Přechod na nové řešení měl samozřejmě i praktické důvody, z nichž nejdůležitější bylo zabezpečení a snadná správa webu. Stránky Komorní filharmonie Pardubice jsou totiž pořád aktuální, živé. Klient si sám přidává koncerty, upravuje si informace dle potřeby. „Je radost v tom pracovat,“ říká ředitelka filharmonie, paní Jarmila Zbořilová.

 

Třešničkou na dortu je možnost zakoupit si vstupenky online přímo na stránkách filharmonie. I díky tomu se Komorní filharmonie v Pardubicích zase o krok přiblížila mladé generaci. Samozřejmě nechybí ani propojení se sociálními sítěmi - Facebook, Instagram, Twitter a YouTube.

A co říká na spolupráci klient?

„Lepší stránky už nemohly být. Od uživatelů jsme již dostali spoustu kladných hodnocení. Vyhovuje nám jednoduché přidávání koncertů, s webem se hezky pracuje. Díky tomu je stále aktuální. Jsem vděčná za mobilní verzi, kterou tyto stránky mají, sama ji plně využívám a nemůžu si to vynachválit. Koukala jsem na řadu konkurenčních stránek a ty jsou často velmi složité až nelogické. Na těch našich všechno rychle najdete, dobře se v nich zorientujete, což pro nás bylo velmi důležité. Nový web výrazně ovlivnil prodej vstupenek na koncerty, nárůst je obrovský. Z celé spolupráce s eBRÁNOU jsme nadšení!“

Jarmila ZbořilováKomorní filharmonie Pardubice
Nahoru