Upravit stránku

Marketingový experiment aneb Sledujte online, jak se rodí internetový byznys

Na začátku srpna byl spuštěn marketingový experiment Eshopmaniac. Jeho cílem je ukázat prostřednictvím „reality show“, co všechno řeší začínající eshopař při budování úspěšného internetového obchodu.

27. srpna 2014, Pardubice – Na začátku srpna byl spuštěn marketingový experiment Eshopmaniac. Jeho cílem je ukázat prostřednictvím „reality show“, co všechno řeší začínající eshopař při budování úspěšného internetového obchodu. Eshopmaniac.cz bude na reálném podnikatelském příběhu přinášet případové studie postavené na faktech a číslech. Motivátorem pro účast v „reality show“ je soutěž o eshop v hodnotě 105 000 Kč, která vrcholí na konci srpna.

Za marketingovým experimentem stojí 3 firmy, které nabízejí služby provozovatelům eshopů:

  • eBRÁNA s.r.o (tvorba eshopů a online marketing),
  • ComGate a.s. (logistika),
  • Agmo a.s. (platební brána).

„Hlavním přínosem našeho společného projektu je integrace několika doplňujících se služeb. Díky tomu získává eshopař víc času na vlastní byznys. Tím že jsme naše služby provázali, nemusí vyhledávat dodavatele a absolvovat tolik schůzek. To mu ušetří čas i peníze,“ vysvětluje vznik spolupráce Ondřej Žák, ředitel logistiky ComGate a.s.

Soutěž, ve které se hraje o eshop vč. spojených služeb, je motivátorem pro získání reálného podnikatele. „Příběh vítěze budeme bedlivě sledovat po dobu 6 měsíců a psát o něm na našem blogu www.eshopmaniac.cz/blog a Facebooku www.facebook.com/eshopmaniac. Čtenáři tak na příkladu skutečné firmy uvidí, jak internetový byznys vzniká. Nebudeme tajit ani čísla vypovídající o obratu a celkovém výkonu eshopu, aby si začínající podnikatelé mohli propočítat, jestli se jim založení internetového obchodu vyplatí,“ říká Jiří Janků, výkonný ředitel společnosti eBRÁNA s.r.o.

Informace o soutěži

Soutěže o eshop za 105 000 Kč je určena všem zájemcům se skvělým podnikatelským plánem na internetový byznys. Registrace probíhá na webu www.eshopmaniac.cz/soutez do 31. srpna 2014. Casting se 3 vybranými finalisty proběhne 4. září 2014.

Soutěžní banner

Informace o partnerech

eBRÁNA, s.r.o., je v současnosti jednou z největších českých firem, které nabízejí webová řešení. Za dobu svého fungování spustila již více než 3 000 webových projektů a její tvorba je pravidelně oceňována v celorepublikových soutěžích WebTOP100 a Firemní web roku.

AGMO, a.s., je platební bránou pro transakce v reálném čase. Umožňuje platby telefonem, platební kartou nebo z bankovního účtu. Agreguje platební řešení telekomunikačních operátorů, bank a dalších subjektů. Přínosem pro zákazníky je jedno komfortní spolehlivé rozhraní pro velkou majoritu platebních kanálů.

ComGate, a.s., pomáhá svým klientům s obsluhou jejich zákazníků. Služby klientům skládá z komponent, které tvoří v pěti produktových jednotkách - platební řešení, call centrum, marketing, logistika, informační systémy.

Nahoru