Upravit stránku

Jako první v Pardubickém kraji jsou Tátové vítáni ve společnosti eBRÁNA

Společnost eBRÁNA je zaměstnavatel, který podporuje aktivní otcovství - to říká značka Tátové vítáni. Tímto oceněním se eBRÁNA zařadila mezi společnosti jako je GE Money či dm drogerie.

1. července 2014, Pardubice – Společnost eBRÁNA byla jako první instituce v Pardubickém kraji oceněná značkou Tátové vítáni. Značku kvality udělují zaměstnavatelům podporujícím aktivní otcovství v rámci stejnojmenného projektu Liga otevřených mužů, o. s., Unie center pro rodinu a komunitu a Fatherhood Institute.

Aktivní otcovství se vyznačuje pravidelnou péčí o děti a jejich životní prostor. A právě v tom by měla společnost, oceněná značkou Tátové vítáni, své zaměstnance podporovat.

Pro získání značky je zapotřebí, aby zaměstnavatel splnil kritéria ve čtyřech kategoriích:

  1. interní normy,
  2. externí komunikace,
  3. organizace práce,
  4. inovace.

Pořadatelé projektu se na základě těchto kritérií rozhodli udělit první značku v Pardubickém kraji společnosti eBRÁNA. Na republikové úrovni se touto značkou mohou chlubit např. společnosti Scio, KPMG, dm drogerie nebo GE Money.

Více informací o značce Tátové vítáni:
http://www.tatovevitani.cz

Značku Tátové vítáni předaly společnosti eBRÁNA regionální koordinátorky z Mama klubu Chrudim

Informace o značce

Tátové vítáni je značka kvality udělovaná zaměstnavatelům, kteří podporují aktivní otcovství. Značka je udělována v rámci stejnojmenného projektu „Tátové vítáni“, který je partnerským projektem Ligy otevřených mužů, Unie center pro rodinu a komunitu a Fatherhood Institute.

Nahoru