Upravit stránku

IT firma hledá nové talenty prostřednictvím nabídky stáží

Dynamicky se rozvíjející IT společnost eBRÁNA vyhledává talenty a potenciální zaměstnance prostřednictvím nabídky stáží. Zapojila se do projektů Fondu dalšího vzdělávání a otevřela tzv. eBRÁNA akademii.

11. července 2013, Pardubice – Dynamicky se rozvíjející IT společnost eBRÁNA vyhledává talenty a potenciální zaměstnance prostřednictvím nabídky stáží. Dělala to tak více méně vždy, v roce 2013 to ale začala dělat trochu jinak – formálněji, ve větším měřítku a s využitím dotací.

V roce 2013 se společnost eBRÁNA zapojila do dvou projektů Fondu dalšího vzdělávání – Stáže pro mladé a Stáže ve firmách. Nad rámec toho nabízí studentům technických oborů vysokých škol ještě tzv. eBRÁNA akademii.

„Od stáží si slibujeme především možnost vyhledat si talentované potenciální zaměstnance. Výhodou hromadně realizovaných náborů stážistů je také časová a finanční úspora pro firmu na adaptačním procesu a zaškolení nových zaměstnanců,“ vysvětluje záměr Jiří Janků, výkonný ředitel společnosti eBRÁNA.

Pro stážisty a studenty eBRÁNA akademie je vypracován vzdělávací koncept, který zahrnuje vytipování vhodného oddělení a pracovní pozice, s tím související přiřazení mentora, 14 denní zaškolení, adaptaci na oddělení a poté 2–3 měsíční práci pod vedením mentora.

"Díky eBRÁNA Akademii jsem získal zkušenosti a praxi, kterou mi škola nedala. Největším přínosem pro mě je vidět vývoj velkých a rozsáhlých projektů. Každý den se učím novým věcem a je to pro mě obrovská zkušenost,“ uvádí ve svém hodnocení Lukáš Vraný, student 4. ročníku informačních technologií, který si pro svou praxi zvolil Oddělení vývoje software.

Studentem eBRÁNA akademie se může stát každý student VŠ technického zaměření, Stáže pro mladé jsou určeny studentům VŠ a SŠ, Stáže ve firmách potom nově vstupujícím nebo navracejícím se lidem na trh práce. Aktuální nabídka stáží je pravidelně aktualizována na webu ebrana.cz v sekci Kariéra.

Stáže pro mladé - www.stazepromlade.cz
Stáže ve firmách - www.stazevefirmach.cz

Nahoru