Upravit stránku

Darovali jsme nový web Rodinnému centru Kašpárek

Pro další neziskovou organizaci jsme v rámci Burzy filantropie vytvořili novou webovou prezentaci.

Na Burze filantropie v Pardubickém kraji hledají neziskové organizace sponzory pro své projekty. Jak už možná víte, my se jí účastníme také. Akorát na straně donátorů. V roce 2013 jsme si vyhlédli hned několik neziskových organizací, které jsou nám něčím blízké, a které jsme se rozhodli podpořit finančně nebo internetovým řešením.

Jednou z organizací je i Rodinné centrum Kašpárek, které se nachází jen několik stovek metrů od naší pardubické centrály. Kromě finančního daru na provoz centra jsme pro "Kašpárka" vytvořili i novou webovou prezentaci www.rc-kasparek.cz, kterou jsme spustili na konci března.

"Paní ředitelka Olga Pavlů si pro svou organizaci přála moderní stránky, na kterých se klienti centra snadno zorientují, ať už jde o návštěvníky rodinného centraseniory nebo maminky hledající hlídání pro své děti. Web také splňuje požadavek na jednoduché vkládání informací o pořádaných akcích a fotografií," vysvětluje Edita Bečičková, která výrobu webu řídila.

Aby se zaměstnanci s webem naučili co nejefektivněji pracovat, dodali jsme k webu i školení. Školení se zúčastnila přímo paní ředitelka Olga Pavlů (dole na fotkách).

Tvorba webových stránek pro RC Kašpárek spadá do naší filantropické strategie, kterou je pomáhat profesionalizovat komunikaci neziskových organizací na internetu. Již jsme realizovali např. tyto weby: www.boii.czwww.apolenka.orgwww.zsdonoveho.cz.

Fotografie ze školení

Nahoru