Upravit stránku

Branami školicího střediska prošlo více než 1000 účastníků školení

Kamil Faist, vedoucí Oddělení vzdělávání eBRÁNA, pro vás připravil zajímavé statistiky za rok 2013 spojené s naším školicím střediskem.

V roce 2013 osobně navštívilo naše školicí středisko 975 osob. K tomu jsme navíc proškolili on-line formou dalších 207 lidí. Pokud se začtete dále, dozvíte se další zajímavé statistiky. Např. počet našich lektorů, nejnavštěvovanější školení nebo kolik činí světový rekord v běhu na 400 m překážek. Pojďme se na to podívat.

eBRÁNA školení v číslech

1 182 osob

97 %

295 termínů

jsme v roce 2013 proškolili na našich školeníchje průměrná spokojenost účastníků s navštíveným školenímškolení jsme realizovali
(prezenčně i on-line)

Kdo k nám zavítal na školení

Vyjmenovat všechny účastníky školení je nemožné, proto uvádíme několik nejzajímavějších:

Zuzana Hejnová - zdro fotkyj: http://www.hejnova.cz/Logo HC PardubiceLogo ČDLogo ČSOB
Mistryně světa Zuzana Hejnová se školila na obsluhu svých stránek www.hejnova.cz Zástupci hokejového celku HC Pardubice přišli na školení FacebookuZaměstnanci ČD se vyškolili na webové psaní textů - copywritingPracovníci společnosti ČSOB využili nabídku školení e-mail marketingu

Další zajímavá čísla

5 lektorů

27 druhů

52,83 s

se střídá na školeních podle jejich odborného zaměřeníškolení jsme měli v nabídce pro rok 2013trvá jedné z účastnic školení zaběhnout 400 m překážek

Jaká školení byla nejnavštěvovanější?

TOP 8 školení

  1. Školení WebArchitect

  2. On-line školení řidičů

  3. Školení studentů - SEO

  4. Školení studentů -  Facebook

  5. On-line školení BOZP a PO

  6. Školení LMS Moodle

  7. Seminář o webu

  8. Školení eBRÁNA eshop

První místo se 103 proškolenými osobami drží školení na produkt WebArchitect. Druhé místo obsadil e-learning na školení řidičů referentů s 84 absolventy, což dokládá oblíbenost on-line formy vzdělávání.

V roce 2013 jsme pořádali bezplatná školení pro studenty. Z nich mělo nejvyšší návštěvnost školení SEO a školení Facebook se 70 a 61 proškolenými studenty.

Pětici v žebříčku uzavírá 60 proškolených v zákonném školení BOZP a PO, které pořádáme opět e-learningovou formou.

Kliknutím zobrazíte nabídku našich školení

Často kladené dotazy aneb FAQ

Účastníci školení nás nešetřili a kladli nám mnoho všetečných a podnětných dotazů. Na všechny se nám snad podařilo odpovědět a klienti odcházeli ze školení spokojení. Mezi časté dotazy v roce 2013 patřilo:

  • Jak často je vhodné publikovat na webu novinku/referenci/dotaz?
  • Kolik času musím věnovat činnostem na Facebooku?
  • Opravdu je SEO mrtvé?
  • Fakt to lidi na tom webu nebo v mailu budou číst?
  • A jedna nevyřčená otázka, přesto velmi často vepsaná do tváří školených:
    Jak se tohle všechno mám sakra naučit?

Co říci závěřem?

Za oddělení vzdělávání mi dovolte poděkovat všem účastníkům, kteří na školení přišli. Věřím, že i v roce 2014 si k nám mnoho z vás najde cestu a využije možnost dozvědět se nové informace o produktech eBRÁNA a on-line marketingu. Už teď vám mohu prozradit, že pracujeme na nových atraktivních školeních a do těch stávajících nepřestaneme dodávat čerstvé informace.
Ing. Kamil Faist
Nahoru