Upravit stránku

Asií Avií aneb eBRÁNA podpořila velké dobrodružství

Martin Semerád, spolumajitel společnosti eBRÁNA, podpořil sponzorským darem realizaci výpravy Asií Avií. Ta vedla z Čech, přes Rusko až do dalekého Mongolska na zpátek.

V srpnu a září minulého roku se obytná Avie Amálka se skupinkou devíti nadšenců vydala na cestu přes polovinu Evropy a Asie až do země Čingischána. A eBRÁNA se stala její součástí... Jak?

Dobrodružná a unikátní výprava dostala příznačný název Asií Avií. Bylo jisté, že cestovatele na cestě potká i řada překážek a výzev. Spolumajitele společnosti eBRÁNA, Martina Semeráda, výzvy baví. Proto se rozhodl dobrodruhy podpořit a sponzorským darem pokrýt část nákladů na cestu. Protože s nimi nemohl vyrazit sám, vyslal na cestu alespoň naši vlajku. A tak se eBRÁNA podívala do světa.

Avie a cestovatelé

Kompletní sestava - Amálka s devíti dobrodruhy

Několik fotek z cesty si můžete prohlédnout ve fotogalerii na konci článku. "Fotky s horami jsou z pohoří Altaj, konkrétně asi 50 – 80 km jižně od města Mankhan. Vypravili jsme se podél řeky Tsengers-gol až pod horu Manchirchen," popisuje scenerii Jan "Jack" Neuwirth, jeden z členů výpravy. "Fotku s medvědem a vlajkou jsme pořídili tak trochu z recese. Je ze soutěsky nad lázeňským městem Aršan v Rusku." A na závěr dodává: "Samotná cesta předčila moje očekávání, jel bych hned znovu." A my jsme rádi, že eBRÁNA napomohla ke splnění dalšího velkolepého snu.

Nahoru