Upravit stránku

3 důvody, proč přejít na nejnovější eWeb

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o změnách v našich softwarových řešeních a z toho vyplývajících výhod či nevýhod pro vás. Aktuální verze vašich stránek, jež jsme Vám dodali před lety již zastarala a chtěli bychom Vám vysvětlit, proč by bylo dobré přejít na novější řešení které nabízíme.

1. Dejte sbohem zastaralé technologii

PHP – verze 4. To je technologie, na které běží vaše weby. Bohužel již není oficiálně podporována a je stará více než 10 let. Nejsou na ní vyvíjeny žádné nové projekty a ani my na ní nemůžeme bohužel dál cokoliv vyvíjet. Obsahuje také řadu chyb, které nebyly tvůrcem opraveny.

Pro dodržení bezpečnostních standardů dnešní doby je rozumné od této verze zcela upustit a přejít na naše nejnovější řešení eWeb. Verze PHP, na které běží není starší než 2 roky a má stále aktivní podporu ze strany distributora, co se týče opravy chyb. V blízké době budeme navíc využívat nejmodernější verzi, kde hlavním benefitem bude i násobné zvýšení odezvy vašich stránek pro uživatele, kterého nelze dosáhnout jinou cestou.

2. Dbejte na bezpečnost

Dalším hlavním aspektem jsou obecná bezpečnostní opatření, která zavádíme v rámci nejnovějšího řešení eWeb. Ty ale bohužel nemůžou být implementovány do vašeho starého řešení. Vychází z nových „standardů“, které řadí weby mezi spolehlivé a důvěryhodné, co se týče přístupu k jeho návštěvníkům a způsobu zacházení s jeho daty.

Na tyto aspekty se přihlíží při hodnocení webů ze strany bezpečnostních auditů či různých anket, které weby hodnotí. Se starým řešením už nikdy nemůžete dosáhnout tak dobrého hodnocení, jaké byste potřebovali nebo chtěli. Proto je skvělou příležitostí přechod na nejnovější eWeb. Ten je postaven na moderních technologiích, které jsou osvědčené a vyzkoušené mnoha klienty.

Symfony, Doctrine, PHP7, Elastic Search, HTTPS. To jsou příklady technologií, které využíváme už nyní nebo je nasadíme v průběhu nového roku. Naši vývojáři a programátoři také absolvují školení o bezpečnosti. Spojením znalostí ze školení a nejmodernějších technologií dosáhneme kvality, za kterou si Vy i my budeme moci stát. 

3. Oslňte moderním designem

Moderní a responzivní design, který obstojí v boji s konkurencí a zvýší rentabilitu vašich produktů již vyžaduje jiné přístupy. Ty nabízí naše nové řešení. Vyhledávače upřednostňují weby, které jsou navíc dobře připravené i pro mobilní zobrazení.

Staré řešení bohužel pro mobilní zobrazení vhodné není. V době jeho vývoje ještě nebyla doba smartphonu v každé kapse. Velká část návštěvnosti, dokonce více než 40 % přístupů na internet, je v České republice přes mobil. Je to velké procento návštěv, o které byste v žádném případě nechtěli přijít. eWeb je na ně připraven.

Takže ve zkratce. Proč se s vaším starým webem rozloučit?

Bezpečnost, rychlost, kvalita, design. To jsou hlavní důvody. Určitě si říkáte, proč vše nemůže zůstat tak jak je, ale i software zkrátka stárne a potenciální klienti, již nejsou ti stejní lidé jako před lety. Mají nová očekávání a pouze jejich naplnění z nich udělá vašeho zákazníka.

Článek pro vás napsal

Michal Semerák

Michal Semerák

Softwarový inženýr

Michal nastoupil do eBRÁNY před 3 lety jako vývojář. Na této pozici vytrval a nyní pracuje na hlavních produktech společnosti. Már rád technologie, pivo a ženskou krásu.

Nejste si jistí, že vaše PPC reklama vydělává tolik, kolik by měla? Neutrácejte zbytečně.PPC audit zdarma

Nahoru