Tvorba webových stránek

Plánujete tvorbu nového webu
nebo snad oprášení webu starého?

Myslíte, že stačí pár fotografií, text zkopírovaný od konkurence a zbytek nastudujete z e-booku?

Upřímně, takhle to vůbec nefunguje. Potřebujete mnohem více. Definovat váš marketingový záměr, logickou strukturu webu, respektovat technické požadavky, vytvořit grafický návrh, texty, které prodávají, zajistit kvalitní fotografie, otestovat funkčnost, optimalizovat pro vyhledavače, mít redakční systém ušitý na míru a testovat úspěšnost celého řešení.

Proto i my na to máme celý tým specialistů, analytiků, copywriterů, markeťáků, PPCčkařů a konzultantů, kteří vám jednotlivé kroky tvorby webu krok po kroku přiblíží.

A protože víme, že nejtěžší je požádat o pomoc, rozhodli jsme se pro mimořádnou akci. V měsíci červnu věnujeme ZDARMA konzultaci s online marketingovým specialistou pěti firmám. Dejte šanci sami sobě. Objevíte netušené možnosti vašeho nového webu.

Teď už jen stačí, když do poznámky mailu, do formuláře nebo po telefonu sdělíte heslo "STRATEGIE".


Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑