Nevíte si rady?+420 490 520 015

Správa pohledávek, administrativní práce (13.000,- HM + prémie)

Správa pohledávek, administrativní práce

(13.000,- HM + prémie)

Pardubická společnost eBRÁNA s.r.o. hledá uchazeče na plný nebo částečný úvazek do Administrativního oddělení na pozici Správa pohledávek, administrativní pracovník.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE

Proč pracovat ve společnosti eBRÁNA?

  1. Staneš se součástí firmy, která má jasné cíle a hodnoty.
  2. Získáš zaměstnání ve stabilní a perspektivní firmě.
  3. Budeš patřit do týmu mladých a přátelských lidí.
  4. Staneš se profesionálem ve svém oboru.
  5. Splníš si své karierní plány.
  6. Za tvrdou práci budeš náležitě ohodnocen/a.

Pracovní náplň

  • Správa pohledávek (telefonická a e-mailová komunikace s klienty; vystavování faktur; komunikace s obchodními manažery),
  • recepční (zařizování občerstvení, přijímání návštěv, vyřizování příchozích telefonů atd.),
  • vyřizování pošty,
  • zařizování drobných pochůzek, nákupů,
  • další administrativní práce, práce s dokumenty, atd.

Požadujeme

  • Komunikativnost, asertivní jednání,
  • aktivní práce s počítačem, internetem, Office SW,
  • spolehlivost, důvěryhodnost, chuť učit se novým věcem.

Nabízíme

  • 13.000,- HM měsíčně (při plném úvazku) ,
  • navíc pohyblivá složka mzdy,
  • možnost dalšího profesního rozvoje a kariérního růstu,
  • kontinuální vzdělávací systém,
  • příjemné neformální pracovní prostředí v ryze české společnosti, mladý kolektiv,
  • práce na částečný úvazek nebo plný úvazek (min. 30 hodin týdně).

Očekáváme

  • Pečlivost, preciznost a zodpovědnost za odevzdanou práci,
  • schopnost práce v týmu.