Nevíte si rady?+420 490 520 015

Školení online marketingu

Školení online marketingu

Mít web nebo eshop v dnešní době nestačí. Je nutné se o něho starat a snažit se o jeho zviditelnění nejen ve výsledcích vyhledavačů Google a Seznam. Přijďte na naše školení online marketingu a my vás naučíme, jak se stát úspěšným provozovatelem webu nebo eshopu.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


Školení a workshopy online marketingu

Oblast online (nebo také označení internetového) marketingu je velmi rozsáhlá a obratně se pohybovat ve vodách internetu není ze začátku jednoduché. Pokud to se svým webem nebo eshopem myslíte opravdu vážně, měli byste využít co nejvíce možností, které vám online marketing nabízí. Buď si danou službu zajistíte dodavatelsky, nebo vás online marketing naučíme využívat vlastními silami.

Nebojte se, naši  zkušení lektoři vás seznámí se všemi zákoutími online marketingu a srozumitelně vysvětlí, jak se do toho pustit.


Pronikněte do tajů úspěšných webů

Máme pro vás sérii komplexních školení, kurzů a workshopů, které vám pomohou se v online marketingu zorientovat a brzy jej začít využívat na maximum. Celá nabídka našich školení se dá rozdělit do 3 oblastí:

1. Jak přivést návštěvníka na váš web?

Přivést návštěvníka na váš web lze několika způsoby. Zaměřit se můžete na zviditelnění svých stránek ve výsledcích vyhledávačů (tzv. SEO), zaplatit si reklamu ve vyhledávačích Seznam a Google (tzv. PPC reklama) nebo pokud provozujete eshop, pak se zaměřit na přivedení návštěvníků ze zbožových vyhledávačů. Na výše uvedená témata pro vás máme tato školení (klikněte na odkaz pro zobrazení více informací):

Co si ze školení odnesete

Nové praktické poznatky
Nové praktické poznatky
nejen z oblasti online marketingu.

Přehledně zpracované odborné materiály
Přehledně zpracované
odborné materiály.
>Informace, které vám zajistí náskok
Informace, které vám
zajistí náskok
před konkurencí.

2. Jak udržet návštěvníka, přeměnit jej v zákazníka a jak zajistit, aby se vracel

Pokud již na svém webu máte dostatek relevantních návštěvníků, začněte se ptát: Jak udržet návštěvníkovu pozornost? Jak jej přeměnit v zákazníka? Jak snížit počet okamžitých odchodů? Jak zvýšit konverzní poměr ? Jak pracovat se stávajícími zákazníky. I na tyto otázky vám pomohou najít odpovědi následující oblasti online marketingu:

3. Do čeho na internetu investovat?

Poslední neméně důležitou oblastí je vyhodnocování vašich aktivit na internetu. Bez řádného měření se nelze zlepšovat a zjišťovat, co vám funguje dobře a co nikoli. Pro profesionální vyhodnocování je vhodným nástrojem Google Analytics, který můžete do svého webu zdarma nainstalovat a my vás s ním na našem kurzu naučíme pracovat. Také vám ukážeme, jak čísla interpetovat a dohledávat.

Kde se budete školit?

V centrále společnosti eBRÁNA v Pardubicích pro vás máme připraveny moderní školicí prostory vybavené notebooky, které vám budou k dispozici během celého školení. Těšit se můžete také na přátelskou atmosféruškolení  v malém počtu osob. Výhodou je také dobrá dostupnost od vlaku/autobusu a možnost bezproblémového parkování vozidel v okolí školicího střediska.

Průběh školení Průběh školení Průběh školení

Školení za výhodné ceny

Objednáte-li školení pro více než 1 osobu na stejný typ školení v jednom termínu, získáte slevu 25 % z celkové částky za školení. 2. osoba jde tedy za půlku, 4. osoba zcela ZDARMA.


Nevíte, který kurz nebo seminář je pro vás ten pravý? Chcete se zeptat ohledně termínu? Nebo máte jiný dotaz? Kontaktujte nás.

Rezervace termínu školení

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑