Za tuto zakázku zodpovídá:

Michal Stříteský

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Michal Stříteský

Zařazení reference

Elektro, foto

VOGEL electric, s.r.o.

www.elektrotechnika-shop.cz

Využité produkty a služby:

Internetový obchod

Zákazník: VOGEL electric, s.r.o.
Datum realizace: Leden 2014

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

První dojem někdy klame. To nejlepší se skrývá uvnitř!

„Tip na společnost VOGEL electric, s.r.o., jsme dostali od společnosti Altus software. Doporučili nás jako vhodného dodavatele nového eshopu propojeného s jejich informačním systémem Altus Vario 12,“ vysvětluje na úvod Michal Stříteský, který má u nás zakázku na starosti.

A tak jsme se pustili do práce. Na začátek jsme od společnosti VOGEL electric vyzvěděli všechny jejich požadavky. A že jich nebylo málo. A také jsme vyslechli přání, aby byl nový eshop nejen pro firmy (B2B řešení, tak jak to měli doposud), ale také pro koncové zákazníky (B2C). To všechno jsme tedy zapracovali a světlo světa spatřil eshop elektrotechnika-shop.cz.

Nenechte se ovšem zmást. Jedinečnost tohoto eshopu není na první pohled vidět. 90 % se skrývá pod slupkou, v propojení se systémem Altus Vario. Tento informační systém šetří firmě čas i peníze. Produkty, objednávky, ceníky, skladové zásoby – to všechno mohou ve VOGEL electric řešit v jednom administrativním prostředí a změny se bleskově propíšou i na eshop. A stejně to platí i obráceně. Zákazník si například něco objedná a šup! ...v informačním systému je hned vidět poptávka, kterou je třeba zpracovat.

„A za zmínku stojí i Můj účet, do kterého mají na eshopu přístup firemní zákazníci. Mají v něm kompletní přehled o svých objednávkách, fakturách, výdejkách a dodácích. Mohou si v něm také vytvářet nákupní seznamy, nebo ukládat oblíbené kousky. To vše opět s propojením do Altusu,“ dodává Michal.

Galerie reference www.elektrotechnika-shop.cz

Tvorba webové prezentace elektrotechnika-shop.cz
Tvorba webové prezentace elektrotechnika-shop.cz
Tvorba webové prezentace elektrotechnika-shop.cz

O společnosti VOGEL electric, s.r.o.

Společnost VOGEL electric, s.r.o., je elektrotechnický velkoobchod. Na českém trhu působí již od roku 1991. Věnuje se velkoobchodnímu, maloobchodnímu a internetovému prodeji elektroinstalačních materiálů, rozváděčové techniky, přístrojů pro domovní i průmyslové aplikace a mnoha dalších produktů.


Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑