Za tuto zakázku zodpovídá:

Michal Stříteský

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Michal Stříteský

Zařazení reference

Sport Stravování, ubytování

Restaurace pod Kunětickou horou,s.r.o.

www.podkunkou.cz

Využité produkty a služby:

Webové stránky

Zákazník: Restaurace pod Kunětickou horou,s.r.o.
Datum realizace: Leden 2013

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Nové webové stránky mohou zvednou počet hostů také ve vaší restauraci

Můžete vlastnit restauraci na příhodně situovaném místě, například mezi dvěma krajskými městy a na úpatí hradu, ale přesto vás, zejména v dnešní nelehké době plné nepříznivých makroekonomickými vyhlídek, s největší pravděpodobností bude trápit nedostatek hostů. Jak tedy získat nové, když neradi opouštíte svoji komfortní zónu a dáváte přednost ověřeným produktům a službám?

Pokud se domníváte, že webová prezentace nemá pro restauraci význam, mýlíte se. Ukázalo se, že modernizace webových stránek se stala, ve spojení s internetovým marketingem, pro restauraci Pod Kunětickou horou sázkou na černého koně. Společnými silami již od počátku přivádíme nové návštěvníky nejen na web, ale především do restaurace.

Webovými stránkami chceme zlepšit image podniku, rozšířit si klientelu a utvrdit zákazníka, že našel to, co hledá,“ přiblížil svoji vizi Libor Novotný, provozovatel restaurace Pod Kuňkou.

Zajímá vás, tajemství úspěchu? Design prodává, proto naši kreativní grafici vytvořili působivý grafický kabátek, který vystihuje charakter restaurantu. Okamžitě poznáte, že pod Kuňkou se nenachází žádná nádražní restaurace a fotografie společně s virtuální prohlídkou vás nalákají k návštěvě.

Názor zákazníka

Na výrobu stránek jsme nespěchali a myslím si, že se nám to vyplatilo. Společnými nápady jsme vytvořili prezentaci naší firmy, s kterou jsem spokojen. Po celou dobu výroby jsem spolupracoval s Editou Bečičkovou a tímto jí děkuji za rychlé a nápadité reakce při vzniku stránek.

Libor Novotný, provozovatel restaurace Pod Kunětickou horou

Galerie reference www.podkunkou.cz

Tvorba webové prezentace www.podkunkou.cz
Tvorba webové prezentace www.podkunkou.cz
Tvorba webové prezentace www.podkunkou.cz

O společnosti Restaurace pod Kunětickou horou,s.r.o.

Restaurace pod Kunětickou horou nabízí nejenom turistům a návštěvníkům blízkého hradu útulné a stylově provedené posezení, skvělou českou i mezinárodní kuchyni i ubytování.


Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑