Za tuto zakázku zodpovídá:

Radek Hudec

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Radek Hudec Ing.

Zařazení reference

Voda, vzduchotechnika

Multi-VAC spol. s r.o.

www.multivac.cz

Využité produkty a služby:

Internetový marketing Webové stránky

Zákazník: Multi-VAC spol. s r.o.
Datum realizace: Červenec 2011

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Přehledný a vzdušný web pro předního českého prodejce vzduchotechniky. To je MULTIVAC.CZ

Že MULTI-VAC vzduchotechnice opravdu rozumí, o tom není žádných pochyb. Za 20 let existence si vydobyl své pevné místo na trhu, jak kvalitou prodávaných výrobků, tak vysokým standardem svých služeb. Měli jsme to štěstí, že úkol přesvědčit o profesionalitě této tuzemské firmy také uživatele internetu, připadl právě nám. A tak vznikla webová prezentace multivac.cz

Se společností MULTI-VAC spolupracujeme už od roku 2010, kdy jsme poprvé provedli vstupní analýzu internetového marketingu pro jejich webové stránky. Management společnosti byl s naším přístupem velmi spokojen a rozvinula se plodná, oboustranně obohacující spolupráce, která zdaleka nezůstává omezena pouze na firemní web. Na základě výsledků průzkumu jsme vytvořili oborové stránky centrum-usporneho-vetrani.cz a později také internetový obchod e-vetrani.cz.

Vraťme se však k webu multivac.cz. Zde bylo naším cílem vytvořit zcela přehlednou a praktickou webovou prezentaci. Na přání klienta jsme do ní začlenili modul Produktový katalog, který umožňuje návštěvníkům jasné a přehledné prohlížení veškerých produktů MULTI-VAC bez nutnosti stahování PDF. U designu jsme vsadili na jednoduchost. Kombinace modré a oranžové ladí s oficiálním logem firmy a dobře doplňuje čistotu a účelnost webové architektury.

Názor zákazníka

"Realizace proběhla na jedničku. Rád spolupracuji s lidmi, kteří své práci rozumí a je vidět, že je baví. Rychlost reakcí na naše dotazy byla obdivuhodná."

Ing. Karel Buchta, výkonný ředitel

Galerie reference www.multivac.cz

www.multivac.cz
www.multivac.cz
www.multivac.cz

Další dokumenty k referenci

O společnosti Multi-VAC spol. s r.o.

Multi-VAC spol. s.r.o. vznikla v lednu 1992 a za léta své existence si vydobyla post stabilní české firmy. Tento dobře fungující velkoobchod se zabývá kompletním sortimentem výrobků pro vzduchotechniku.

Dále jsme pro Multi-VAC spol. s r.o. vytvořili

Multi-VAC spol. s r.o. Multi-VAC spol. s r.o.: www.centrum-usporneho-vetrani.cz, přejít na referenci »

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑