Za tuto zakázku zodpovídá:

Jiří Kazda

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Jiří Kazda

Zařazení reference

Potraviny

Mlékárna Hlinsko, a.s.

www.tatramleko.cz

Využité produkty a služby:

Webové stránky

Zákazník: Mlékárna Hlinsko, a.s.
Datum realizace: Únor 2014

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Pikao, Jesenka, Kravík, Salko a další klasické produkty Mlékárny Hlinsko bydlí na webu od eBRÁNY

Tak schválně. Kdo nezná kondenzované mléko Tatra v charakteristické plechovce? Kdo alespoň jednou v životě nemlsal Pikao nebo Jesenku přímo z nezaměnitelné tuby? Kdo nikdy neslyšel o značkách jako Salko, Piknik nebo Malko? To jsou jen některé proslulé výrobky Mlékárny Hlinsko, a.s., komunikované pod společnou značkou Tatra. Proto když nás v létě roku 2013 hlinecká mlékárna přizvala do výběrového řízení na dodavatele nové webové prezentace, měli jsme opravdu velkou radost. A naše radost byla ještě větší, když jsme v tendru zvítězili. Ostatně, z Hlinska je to do Pardubic půlhodinky cesty, takže kde jinde by měl vzniknout web Tatra mléko než u nás, v pardubické eBRÁNĚ!

A jak to všechno dopadlo? Vytvořili jsme sympatický, přehledný a moderní web, který propojuje informace z historie i současnosti společnosti s přehledem všech aktuálních produktů sdružených pod značkou Tatra. Zatímco tento obsah ocení hlavně obchodní partneři mlékárny, koncovým zákazníkům je určena sekce Recepty, kde mistryně České republiky v přípravě kávy Petra Veselá a nadaný kuchař Dalibor Navrátil prozrazují své triky a vychytávky.

To ale zdaleka není vše. Docela jsme si pohráli i s obsahovou částí webu. "Na webu se průběžně objevují nové a nové texty našich kreativních copywriterů, Užili jsme si i s focením imageových fotografií pro slider na hlavní stránce webu. Tatra je sice zatím nepoužila, ale máme je připravené v rukávu," říká Jirka Kazda, který má projekt za eBRÁNU na starosti. 

Galerie reference www.tatramleko.cz

Tvorba webové prezentace tatramleko.cz
Tvorba webové prezentace tatramleko.cz
Tvorba webové prezentace tatramleko.cz

O společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s.

Tradice společnosti Mlékárna Hlinsko, a.s., sahá až do 30. letech minulého století. Závod v Hlinsku vybudovala švýcarská společnost Nestlé, která zde mj. začala vyrábět ve své době revoluční dehydratované mléčné produkty. V šedesátých letech vzniklo legendární kondenzované mléko Tatra do kávy, které dalo později jméno celé značce. Hlinecká mlékárna ale nežije jen ze slávy svých tradičních produktů, nýbrž investuje i do vývoje nových výrobků. Mezi dětmi mají velkou oblibu ochucená trvanlivá mléka Kravík a k nejzajímavějším produktům poslední doby patří například Farmářské máslo nebo Tatra Zmrzka


Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑