Za tuto zakázku zodpovídá:

Martin Svoboda

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Martin Svoboda Ing.

Zařazení reference

Elektro, foto

Ing. Tomáš Kratochvíl - INTERFOTO

www.interfoto.cz

Využité produkty a služby:

Internetový obchod

Zákazník: Ing. Tomáš Kratochvíl - INTERFOTO
Datum realizace: Listopad 2014

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

INTERFOTO patří k Pardubicím stejně jako Zelená brána. A my jsme hrdí, že je součástí naší zákaznické rodiny

INTERFOTO je v Pardubicích známá firma! Každého na potkání vyfotí, a pokud se dostanete příliš blízko, prodá vám opravdu ale opravdu dobrý foťák... To myslíme samozřejmě v lehké nadsázce. INTERFOTO je  skutečně renomovaná značka, která patří ve své branži k nejlepším v republice. Jejich hlavní devízou je byznys založený na osobní, profesionální péči, o čemž svědčí i vynikající hodnocení na Heuréce (obchod doporučuje přes 97 % lidí) a prestižní ocenění „Ověřeno zákazníky".

Jsme tedy náležitě hrdí, že jsme dvorním dodavatelem jejich internetového řešení. Naše spolupráce začala výstavbou eshopu interfoto.cz, který jsme nyní, zhruba po 6 letech fungování, vylepšili a zmodernizovali.

Interfoto je hodně úspěšný e-shop a za tento úspěch vděčí především tomu, že se o jeho obsah stará náš zákazník se stejnou pečlivostí a profesionalitou, s jakou poskytuje servis i ve své kamenné prodejně," vysvětluje obchodní zástupce Milan Doruf, který má u nás zakázku na starosti.

Internetový obchod (neboli naše B2C Bránamá vše, co by měl správný eshop mít. Exporty na srovnávače cen (Heuréka, Zboží.cz), nákupního asistenta a možnost porovnávání výrobků, balíček pro napojení na sociální sítě nebo také propojení s informačním systémem Helios. „A věříme, že do budoucna se ještě rozroste o svou mobilní verzi, která je v dnešní době téměř samozřejmostí", dodává Milan.

Galerie reference www.interfoto.cz

Tvorba eshopu interfoto.cz
Tvorba eshopu interfoto.cz
Tvorba eshopu interfoto.cz

O společnosti Ing. Tomáš Kratochvíl - INTERFOTO

Společnost INTERFOTO vznikla začátkem roku 1991 v Pardubicích a věnuje se prodeji fotografické techniky, videotechniky a veškerého příslušenství pro profesionální i amatérské fotografy.

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑