Za tuto zakázku zodpovídá:

Pavel Formánek

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Pavel Formánek Bc.

Zařazení reference

Stavebnictví

HOFFMANN spol. s r.o. Chrudim

www.hoffmann.cz

Využité produkty a služby:

Internetový marketing Webové stránky

Zákazník: HOFFMANN spol. s r.o. Chrudim
Datum realizace: Březen 2010

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Popis reference

Chrudimská stavební společnost Hoffmann dobývá svět. S pomocí webové prezentace eBRÁNA ověnčené prestižní cenou WebTop100.

Společnost Hoffmann, s.r.o., sídlí v Chrudimi na tom samém místě již od roku 1891. Představuje tedy tradici prověřenou léty a domy značky Hoffmann si postupně získaly po celé republice opravdu dobré jméno. Zdálo by se, že firma už by nemusela dělat víc než těžit ze své minulosti. Jenže realita je jiná.

Společnost Hoffmann sleduje trendy ve stavebnictví, vychází vstříc novým potřebám zákazníků a neustále inovuje své technologie. Takže se v její nabídce setkáme s typovými rodinnými domy, stavbami podle individuálních projektů, ale například také s domy pasivními, které jsou rok od roku stále populárnější. Firma úspěšně adaptovala osvědčený stavební systém Velox známý u nás také pod názvem „ztracené bednění.“ Za své stavby obdržela společnost Hoffmann řadu oborových cen.

eBRÁNA dostala za úkol vytvořit webovou prezentaci, která by odpovídala významu firmy a představila veškerou činnost společnosti v celé její šíři. Stěžejním cílem přitom bylo, aby každý návštěvník našel přesně ty informace, které potřebuje, rychle a bez zbytečného bloudění. Webové stránky tak neoplývají žádnými převratnými technologickými vymoženostmi či designovými experimenty. Je to čistý, přehledný a nadčasový web, jehož přidaná hodnota spočívá ve schopnosti vést uživatele přímo k cíli jeho hledání.

O tom, že se designerům a webovým specialistům společnosti eBRÁNA jejich práce podařila, svědčí mimo jiné stříbrná medaile z prestižní oborové soutěže Web Top 100. Úspěch webu dobře korepsonduje s postavením společnosti na českém trhu. A nejen na něm. Jedním z dalších projektů, který eBRÁNA pro chrudimskou firmu realizovala, je slovenská mutace webu. Takže na mezinárodní úspěch už je zaděláno!

Galerie reference www.hoffmann.cz

www.hoffmann.cz
www.hoffmann.cz
www.hoffmann.cz
www.hoffmann.cz
www.hoffmann.cz

O společnosti HOFFMANN spol. s r.o. Chrudim

Společnost HOFFMANN, s.r.o. se zabývá stavbou pasivních i běžných rodinných domů. Za dobu své existence realizovala více než 1 500 dodávek stavebního systému VELOX na rodinné i bytové domy. Zárukou kvality firmy HOFFMANN, s.r.o. jsou její dlouholeté zkušenosti a tradice.


Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑