Za tuto zakázku zodpovídá:

Radek Hudec

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Radek Hudec Ing.

Zařazení reference

Potraviny

GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries a.s.

www.granette.cz

Využité produkty a služby:

Webové stránky

Zákazník: GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries a.s.
Datum realizace: Srpen 2008

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries, likérová jednička v České republice, má web made by eBRÁNA

Stačí vyslovit tři slova a hned je jasné, že v případě společnosti GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries máme co do činění se skutečně celonárodním fenoménem. Ta tři slova znějí Myslivec, Starorežná, Hanácká. O Starorežné neboli anýzovce díky Michálkovu filmovému opusu „Je třeba zabít Sekala“ všichni víme, že patří ke koloritu Hané stejně jako nekonečné obilné lány nebo tvarůžkové speciality. Že sousedovic Toníček prokládá dvanáctku „Hanáckou“ jsme zase slýchali každý víkend v Receptáři nejen na neděli, až to docela a úplně zlidovělo. No a vinný destilát s myslivcem na etiketě je tak nerozlučně spjat s tradiční českou hospodou, že si snad nelze představit typičtější český nápoj. Je vyloženě symbolické, že o toto rodinné stříbro pečuje firma s domácím kapitálem, největší český výrobce emulzních likérů – společnost GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries.

Webové stránky, které eBRÁNA pro tohoto významného klienta připravila, mají za úkol prezentovat jednak firmu, jednak všechny značky a produkty, které se v závodech lihovarnické společnosti připravují. Pokud jde o firmu, je na webu odvyprávěna bohatá a mimořádně zajímavá historie obou lihovarů, jejichž spojením společnost GRANETTE&STAROREŽNÁ Distilleries vznikla. Původní zakladatelé lihovaru GRANETTE (původně KB) začali s výrobou v Krásném Březně v roce 1847 a počátky prostějovské STAROREŽNÉ se datují dokonce do roku 1518, kdy právo vyrábět slad a pálit kořalku udělil domu U Zeleného stromu sám Vilém z Pernštejna.

On-line prezentaci produktů společnosti lze považovat za úkol minimálně stejně zodpovědný jako komunikaci korporátních informací. Nejenže mnohé ze značek spadajících do portfolia likérky jsou značkami kultovními. Je jich také opravdu hodně. A dostat je všechny na jeden web nebylo pochopitelně snadné.

eBRÁNA to vyřešila sázkou na absolutní názornost a designovou propracovanost. Na homepage webové prezentace umístila animovaný carousel s věrnými packshoty produktů. Carousel funguje jako interaktivní rozcestník – uživatel klikne na lahev, které ho zajímá, a tak se dostane na podstránku věnovanou příslušnému výrobku či značce. Krom toho, že jde o řešení velmi intuitivní, nelze mu upřít také estetické kvality. Vždyť kde na internetu spatříte naráz tolik krásy jako na téhle stránce zasvěcené národním nápojovým klenotům?

Galerie reference www.granette.cz

www.granette.cz
www.granette.cz
www.granette.cz
www.granette.cz
www.granette.cz
www.granette.cz
www.granette.cz
www.granette.cz

O společnosti GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries a.s.

GRANETTE & STAROREŽNÁ Distileries a.s. je přímým nástupcem českých likérek GRANETTE a Starorežná Prostějov. Navazuje na bohatou tradici obou předních českých tradičních výrobců lihovin. Do výrobního portfolia firmy patří více než stovka produktů.

U zákazníků se velké popularitě těší zejména Stará mysliveckáStarorežnáHanácká vodka, ale rovněž vaječné likéry, destiláty a mnoho dalších.


Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2016, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑