Za tuto zakázku zodpovídá:

Radek Hudec

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Radek Hudec Ing.

Zařazení reference

Služby, obchod, prodej Elektro, foto

ETA a.s.

prodluzka.eta.cz

Využité produkty a služby:

Webové stránky

Zákazník: ETA a.s.
Datum realizace: Duben 2012

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Mikrostránka „Prodlužka ETA“ dokazuje, že i téma záruční doby lze pojmout kreativně

Společnost ETA, která již přes 65 let dodává českým domácnostem kvalitní elektrospotřebiče, připravila pro své zákazníky speciální akci. Na výrobky v nabídce pro rok 2012 poskytuje nadstandardní záruku v délce tří, pěti, nebo dokonce deseti let. O pravidlech akce „Prodlužka“ informuje mikrostránka, kterou pro svého dlouholetého klienta vytvořila eBRÁNA.

Dominantou stránky je tematická infografika, jejímž hlavním motivem je, jak jinak, prodlužovací kabel neboli prodlužka. Prodlužka neodmyslitelně patří k elektrospotřebičům a těžko bychom hledali kreativní ztvárnění akce, které by lépe zapadlo do komunikace značky.

Co se obsahu týče, stránka není zahlcena textovými informacemi, těžiště sdělení spočívá na obrazové komunikaci. „Přicházíme s jednoduchým sdělením, tak proč jej zbytečně balit do dlouhých vět?“, říká Lukáš Čermák, specialista na internet a vztahy se zákazníky ze společnosti ETA .

Podoba microsite zapadá do komunikační linie, kterou ETA a eBRÁNA na internetu dlouhodobě razí. Stejný rukopis byste našli na korporátním webu společnosti, ale také třeba na stránce věnované historii značky

Spolupráce se společností ETA nás vždy těší. Jde o klienta otevřeného novým řešením, který se navzdory své tradici nebrání netradičním myšlenkám,“ zhodnotil spolupráci s jedním z nevýznamnějších klientů společnosti eBRÁNA obchodní zástupce Radek Hudec.
 

Galerie reference prodluzka.eta.cz

Vytvoření internetového obchodu pro společnost prodluzka.eta.cz
Vytvoření internetového obchodu pro společnost prodluzka.eta.cz
Vytvoření internetového obchodu pro společnost prodluzka.eta.cz

O společnosti ETA a.s.

Společnost ETA vznikla už v roce 1943 a na českém trhu tak představuje tradiční značku. Její znalost mezi českými spotřebiteli dosahuje až 96 %, přičemž v průměru téměř každá domácnost vlastní alespoň jeden výrobek značky ETA.

Dále jsme pro ETA a.s. vytvořili

ETA a.s. ETA a.s.: www.etapekarna.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: www.eta.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: www.unibag.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: www.valeracz.cz, přejít na referenci »

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑