Za tuto zakázku zodpovídá:

Radek Hudec

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Radek Hudec Ing.

Zařazení reference

Elektro, foto

ETA a.s.

www.eta.cz

Využité produkty a služby:

Webové stránky

Zákazník: ETA a.s.
Datum realizace: Srpen 2011

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Na webu společnosti ETA se stále něco děje

eBRÁNA začala se společností ETA spolupracovat v roce 2008. Nejprve šlo o projekty menšího rozsahu, ale hned následujícího roku byla eBRÁNA pozvána do tendru pro spolupráci na korporátním webu a v tomto tendru zvítězila. Od té doby se datuje výborná a oboustranně inspirující spolupráce dvou východočeských značek, která trvá dodnes.

Webové stránky ETA běží na CMS WebArchitect společnosti eBRÁNA. eBRÁNA je podepsána rovněž pod informační strukturou, designemon-line marketingovou podporou webu. Barevně web čerpá z korporátní identity ETA, tematicky je založen na vizuálech výrobků a lidí, kteří je používají. Výsledný dojem webu tak dokonale souzní se sloganem „TADY JE DOMA.“ Z funkčních prvků webu ETA stojí za zmínku například bannerový slider na domovské stránce či produktový on-line katalog.

V roce 2011 se osamostatnil internetový obchod ETA

K důležité změně v on-line komunikaci společnosti ETA došlo v roce 2011. Tehdy proběhlo oddělení korporátního webu a eshopu. Také tento projekt dostala na starost eBRÁNA a internetový obchod ETA od té doby běží na specializovaném softwarovém řešení eBRÁNA eshop.

ETA má od nás i pěknou řádku mikrowebů

V roce 2012 realizovala eBRÁNA facelift webu, jehož cílem bylo sladit on-line komunikaci s právě probíhající televizní kampaní. Do roku 2012 se také značně rozšířil počet produktových, kampaňových a informativních microsites, které eBRÁNA pro společnost ETA vyrobila. Byly to například stránky UnibagEtapekarnaHistorie ETA Prodlužka ETA. Posledně jmenovaná microsite vybojovala stříbrnou medaili v prestižní anketě Internet Effectiveness Awards.

Stále je co vylepšovat

Naše spolupráce se společností eBRÁNA trvá již bezmála pět let, a to už samo o sobě má určitou výpovědní hodnotu," říká ke vzájemné spolupráci ETA – eBRÁNA Lukáš Čermák, specialista na internet a vztahy se zákazníky ze společnosti ETA.

Na korporátním webu, eshopu i dalších stránkách ETA stále přibývají nové informace, produkty, akce, kampaně. ETA má zkrátka svým zákazníkům stále co říct a stále co nabídnout. Pro takovou značku je radost pracovat!

Názor zákazníka

Naše spolupráce se společností eBRÁNA trvá již bezmála pět let, a to už samo o sobě má určitou výpovědní hodnotu. Kdybychom nebyli spokojeni, najdeme si jiného partnera pro on-line. Pochvalu si zaslouží především nápaditost, flexibilita a proaktivní přístup lidí ze společnosti eBRÁNA. Pevně věřím, že uskutečněných on-line projektů bude ještě víc.

Lukáš Čermák, specialista na internet a vztahy se zákazníky ve spol. ETA

Galerie reference www.eta.cz

www.eta.cz
www.eta.cz
www.eta.cz
www.eta.cz
www.eta.cz
www.eta.cz

O společnosti ETA a.s.

Společnost ETA vznikla už v roce 1943 a na českém trhu tak představuje tradiční značku. Její znalost mezi českými spotřebiteli dosahuje až 96 %, přičemž v průměru téměř každá domácnost vlastní alespoň jeden výrobek značky ETA.

Dále jsme pro ETA a.s. vytvořili

ETA a.s. ETA a.s.: www.etapekarna.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: www.unibag.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: prodluzka.eta.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: www.valeracz.cz, přejít na referenci »

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑