Za tuto zakázku zodpovídá:

Radek Hudec

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Radek Hudec Ing.

Zařazení reference

Elektro, foto

ETA a.s.

www.etapekarna.cz

Využité produkty a služby:

Webové stránky

Zákazník: ETA a.s.
Datum realizace: Červen 2010

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Popis reference

Pro společnost ETA a.s. jsme spustili webovou microsite specializovanou na její produkt pekárnu ETA Duplica Vital. Stránky jsou vytvořené našim systémem WebArchitect 2.90, který je profesionálem ve správě webového obsahu.

Na webu se návštěvník dozví řadu důležitých informací o domácí pekárně a jejím používání. Pokud ale nenalezne odpověď na svou otázku, může se zkontaktovat s odborníky společnosti ETA pomocí formuláře.

Názor zákazníka

Chtěli bychom Vám tímto poděkovat za spolupráci při tvorbě našeho nového webového řešení, které má velký ohlas hlavně u našich zákazníků. Díky neustálé spolupráci se společností eBRÁNA v oblasti internetového marketingu se nám také zvyšuje počet návštěvníků a následná úspěšnost počtu nakupujících. Věříme, že i naše další spolupráce a nové projekty v oblasti sociálního marketingu a zlepšování stávajících řešení povede k dalšímu nárůstu spokojených zákazníků společnosti ETA a.s. Především děkujeme skvělému obchodnímu a programátorskému týmu, který nám je vždy ochoten pomoci a navrhnout optimální a nejlepší řešení.

Lukáš Čermák Internet & CRM specialista společnosti ETA a.s.

Galerie reference www.etapekarna.cz

www.etapekarna.cz
www.etapekarna.cz
www.etapekarna.cz
www.etapekarna.cz

O společnosti ETA a.s.

Společnost ETA vznikla už v roce 1943 a na českém trhu tak představuje tradiční značku. Její znalost mezi českými spotřebiteli dosahuje až 96 %, přičemž v průměru téměř každá domácnost vlastní alespoň jeden výrobek značky ETA.

Dále jsme pro ETA a.s. vytvořili

ETA a.s. ETA a.s.: www.eta.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: www.unibag.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: prodluzka.eta.cz, přejít na referenci » ETA a.s. ETA a.s.: www.valeracz.cz, přejít na referenci »

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑