Za tuto zakázku zodpovídá:

Lubomír Sychra

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Lubomír Sychra Ing.

Zařazení reference

Sport

CityGolf.CZ - golfové obchody, s.r.o.

www.citygolf.cz

Využité produkty a služby:

Internetový obchod

Zákazník: CityGolf.CZ - golfové obchody, s.r.o.
Datum realizace: Březen 2014

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Prestižní eshop CityGolf.cz má jedinečný konfigurátor holí

"Michal Hož, majitel eshopu citgolf.cz, by měl být vzorem pro každého eshopaře, který to myslí se svým online byznysem vážně. Neustále vylepšuje svůj obchod, aby co nejvíce pomohl zákazníkům s výběrem golfového vybavení. Navíc sám aktivně plní svůj internetový obchod novými nabídkami a s naší pomocí prozkoumává vody online marketingu," pochvaluje si obchodník Martin Lokvenc.

Jednou z mnoha vychytávek tohoto internetového obchodu je tzv. konfigurátor holí. Ten je určen pro zkušené golfisty, kteří vědí, co chtějí. Umožňuje jim zvolit si přesnou specifikaci holí a následně odeslat poptávku s nastavenými parametry. Zákazník tak nemusí procházet celý eshop, stačí mu jednoduše odeslat poptávku. Důležitým milníkem v online marketingu bylo získání certifikátu "Oveřeno zákazníky", který potvrzuje důvěryhodnost eshopu na srovnávači Heureka.cz. Tento obchod by aktuálně doporučilo svým známým 96 % zákazníků. To je poměrně pěkné číslo, nemyslíte?

A proč si vybral klinet eBRÁNU? "Pan Hož si přál rovnocenného partnera pro eshopové řešení, který dodrží domluvené termíny a kvalitu. Od nového eshopu pak očekával zvýšení obratu. My jsme rádi, že se nám daří jeho očekávání plnit" .

Galerie reference www.citygolf.cz

Tvorba eshopu citygolf.cz
Tvorba eshopu citygolf.cz
Tvorba eshopu citygolf.cz

O společnosti CityGolf.CZ - golfové obchody, s.r.o.

Autorizovaný prodejce golfového vybavení všech hlavních značek. Jeden z nejlépe a nejkomplexněji působících prodejců a poskytovatelů golfových služeb v rámci České republiky.

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑