Za tuto zakázku zodpovídá:

Monika Jehličková

Obchodní zastoupení eBRÁNA

Chcete se mnou spolupracovat? Kontaktujte mě.

Monika Jehličková Mgr.

Zařazení reference

Úřady, správa

Apolenka hiporehabilitace

Datum realizace:

Líbí se Vám tato naše reference?

Sdílejte na sociálních sítích

Také si najděte svou cestu ke koním Apolenky

„Přirozenou součástí naší firemní kultury je také odpovědný přístup vůči regionu, ať už jde o filantropické aktivity nebo ekologické projekty,“ říká Jiří Janků, výkonný ředitel a spolumajitel firmy eBRÁNA. To se potvrdilo i v březnu roku 2012, kdy jsme se zapojili do pardubické Burzy filantropie, kde neziskové organizace „bojovaly“ o přízeň firemních dárců, aby získaly finanční prostředky pro své projekty.

Jednou z organizací byla i Apolenka, neboli sdružení občanů pro pomoc zdravotně postiženým, se kterou jsme si padli do oka a sponzorsky jim vytvořili nové webové stránky. Naše podpora ale pokračuje i v dalším roce, kdy jsme finančně přispěli na vybudování tzv. permakulturní zahrádky v areálu jízdárny ve Spojilu u Pardubic. Na oplátku jsme za to byli poctěni tím, že jsme si mohli pokřtít malého oslíka, mládě narozené v roce 2013.

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci právě sdružení Apolenka, a doufáme, že díky novému webu najde cestu ke koním ještě více lidí.

Názor zákazníka

"Naše nové stránky, které pro nás vyrobila eBRÁNA, se nám moc líbí. I se spoluprací při jejich přípravě jsme byli spokojeni. Toho, že jsme dostali stránky sponzorským darem, si velice vážíme a šíříme proto dobré jméno eBRÁNY i mezi ostatními neziskovými organizacemi."

Jolana Štěpánková, ředitelka sdružení Apolenka

Galerie reference

Tvorba webové prezentace apolenka.org
Tvorba webové prezentace apolenka.org
Tvorba webové prezentace apolenka.org

Líbí se Vám naše reference? Napište nám

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑