Nevíte si rady?+420 490 520 015

Proč pracovat u nás?

Proč pracovat u nás?

Společnost eBRÁNA je již od svého založení postavená na týmu zapálených, cílevědomých a schopných lidí. Víme, že v dnešní době je stále obtížnější nalézt spolehlivé a schopné spolupracovníky, a proto si je pečlivě vybíráme, ale také hýčkáme.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


Staneš se součástí firmy, která má jasné cíle a hodnoty

Důvod existence společnosti eBRÁNA je velice jasný: Jsme zde proto, abychom pomáhali našim klientům dosahovat trvalého růstu na českém i zahraničním trhu tím, že jim poskytneme úspěšné internetové řešení. Tento účel má společnost eBRÁNA již od svého založení.

Získáš zaměstnání ve stabilní a perspektivní firmě

Oblast informačních technologií je jednou z nejrychleji se rozvíjejících sfér moderní společnosti. eBRÁNA má to štěstí, že její základní účel a důvod samotného vzniku jsou s tímto prostředím neoddělitelně spjaté. Naší hlavní činností je kompletní online marketing, který v sobě zahrnuje i tvorbu profesionálních webových prezentací, internetových obchodůsoftware pro realitní kanceláře.

Hlavní sídlo společnosti eBRÁNA v Pardubicích Hlavní sídlo společnosti eBRÁNA v Pardubicích

Budeš patřit do týmu mladých, schopných a zároveň přátelských lidí

Když vezmeš v úvahu náš věkový průměr, pohybující se v naší společnosti okolo 28 let, určitě nemusíme dlouze popisovat zábavu a pohodu, kterou si užíváme na různých sportovních akcích a neformálních setkáních. Přesto, nebo možná právě proto, jsme zároveň týmem lidí, kteří mají vizi, odhodlání a obrovskou chuť stát se jedničkami ve svém oboru. Obě tyto stránky našeho týmu vytvářejí přátelský, profesionální a zároveň „rodinný“ pracovní kolektiv, a atmosféru naší firmy.

Dostaneš možnost stát se skutečným profesionálem ve svém oboru

V našem týmu najdeš opravdové odborníky s nejlepšími znalostmi své práce. Zároveň víme, že pokud se chceme udržet mezi těmi nejlepšími, musíme se dále vzdělávat a neustále zvyšovat úroveň svých znalostí. To vše je umožněno na interních, ale i externích seminářích, školeních či workshopech. Zároveň se neustále učíme jeden od druhého.

Jednou za čtvrt roku se všichni účastníme kvartální konference Stážistka Martina a Soňa, vedoucí Technické podpory

Budeš mít příležitost splnit si své kariérní plány

Jsme mladou společností a neustále rosteme. Díky tomu budeš mít možnost prosadit se na vyšší pozice, a to nejen nahrazením někoho stávajícího, ale také vytvořením si svého vlastního týmu. Podívej se na příběhy našich pracovníků.

Za svou práci získáš odpovídající finanční ohodnocení a další benefity

Od našich pracovníků očekáváme, že budou pracovat zodpovědně, svědomitě a tvrdě. Na druhou stranu si této práce velice vážíme a dokážeme ji patřičně ohodnotit a ocenit. Náš postoj by se dal shrnout jednoduše: „Za tvrdou práci, odpovídající peníze“. Navíc společnost eBRÁNA nabízí svým zaměstnancům řadu výhod a benefitů. Z nich je možné zmínit jazykové kurzy přímo v sídle firmy, občerstvení, kvartální a celoroční prémie, příspěvek na životní investiční pojištění, flexibilní pracovní dobu, firemní posilovnu a sportovní aktivity. V roce 2013 jsme dokonce pro malé ebráňáčky vybudovali firemní dětský koutek.

eBRÁNA hraje kin-ball eBRÁNA Rallye Team ve fotbalovém turnaji Zbyška a Ctirada "vykopal" první místo

Chceš vidět, jak to vypadá v centrále eBRÁNA? Projdi si ji virtuální prohlídkou!


Pokud se chceš dozvědět o konkrétních pozicích, které jsou aktuálně volné, doporučujeme ti sekci Pracovní příležitosti.


Chceš pracovat ve společnosti eBRÁNA? Kontaktuj nás.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžeš očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑