Nevíte si rady?+420 490 520 015

Příběhy našich pracovníků

Příběhy našich pracovníků

Každý, kdo přišel do společnosti eBRÁNA, dostal příležitost k neomezenému osobnímu růstu. Vždy je na každém, jakou cestu si zvolí a kam chce dojít. Podívejte se na příběhy některých našich pracovníků.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


MartinMartin vyvíjí systémy, které pomáhají firmám růst

Martin je jedním ze zakladatelů a majitelů společnosti eBRÁNA. Proto nikoho nepřekvapí, že už od založení společnosti řeší otázku efektivního fungování firmy. O své bohaté zkušenosti se rád podělí s manažery firem v blogu o řízení firmy.

Se svým týmem vyvinul eBRÁNA system, který mohou od roku 2014 využívat také klienti. eBRÁNA system dává lidem ve firmě přehled nad úkoly, vztahy se zákazníky a možnost komunikovat na interní sociální síti.

Nutno dodat, že Martin byl u zrodu prakticky všech produktů - eBRÁNA eshop, eBRÁNA web, E-learningREALBrána.

Martin Semerád - jednatel

 

PepaPepa v designu pro web Bosson vtiskl studené technologii lidštější tvář

Pepa je šikovný grafik a kodér v jednom. V eBRÁNĚ se dostal ke tvorbě stovek webů, na kterých zanechal svůj profesionální otisk. Podívejte se sami na reference k  odvázané prezentaci ALFA AIR, luxusnímu nádobí Pininfarina, webu RD Rýmařov ověnčenému 2. místem ve WebTOP100 a půvabným stránkám společnosti Union Cosmetic.

K jeho práci grafika patří i výroba firemních log, ale jeho hlavní specialitou jsou katalogy eFLIP. Prolistujte si např. katalogem, který vytvořil pro společnost ETA.

Josef Vodička - grafik

  

RadekRadkovým dvorním klientem je ETA. Společně vytvořili spoustu skvělých projektů.

Radek je stabilní součástí eBRÁNY už od jejích počátků. To, že tvoří základní stavební kámen našeho obchodního týmu, dokazují reference významných společností jako ETA, České dráhy, Excalibur Army nebo Letiště Pardubice. Právě těmto projektům poskytuje svou profesionální péči.

Náš elitní obchodník Radek Hudec se může pochlubit i soutěžními úspěchy. Prodlužka záruky ETA získala v roce 2012 stříbrnou příčku v soutěži Internet Effectiveness Awards

Radek Hudec - obchodní zástupce

 
 

EvaEva pečuje o kvalitu našich webů eshopů

Eva pro kvalitu našich produktů dělá první, poslední. Dohlíží na to, aby vše na webech a eshopech, které vytváříme pro naše klienty, dávalo smysl a fungovalo tak, jak má.

Nové webové řešení u nás prochází vždy rukama několika specialistů - od analytiků, přes grafiky, kodéry, programátory až ke copywriterům. Na konci výrobního řetězce musí být někdo, kdo zkontroluje, že hotový výstup přesně odpovídá zadání. A jedním těch lidí je právě Eva.

Eva Kuchtíková - vedoucí oddělení kontroly kvality

 

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžeš očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑