Prázdninová akce pro zákazníky společnosti eBRÁNA: 3 zákonná školení za polovinu

Školení řidičů referentů, školení požární ochrany (PO) a školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) jsou pro povinná ze zákona. Jako zaměstnavatel je však můžete svým pracovníkům zprostředkovat jednoduše on-line a ušetřit si tak náklady na organizaci, cestovné i čas strávený na prezenčním školení. Nyní za výhodnou cenu!

Naše 3 e-learningové kurzy vám přes léto nabízíme za polovinu. Běžná cena všech tří školení je 490 Kč. A vy je teď můžete získat za 245 Kč (bez DPH). Tedy se slevou 50 %. Objednávejte přes formulář.

Jak získat 3 školení jen za 245 Kč?

Prázdninová akce platí do 31.8. pro zákazníky společnosti eBRÁNA. Pokud v tomto období objednáte balíček tří školení, získáte ho za cenu 245 Kč, bez ohledu na to, kolik máte zaměstnanců. Oproti nejvýhodnější běžné ceně tak získáte slevu 50 %. Školení je třeba objednat v průběhu léta, vaši zaměstnanci je však mohou absolvovat kdykoliv potom, třeba i na podzim.

Přečtěte si více o jednotlivých kurzech

Školení BOZP a PO

Školení BOZP a PO

Školení řidičů referentů

Školení řidičů referentů

Každý z kurzů má svého odborného garanta. V ceně získáte certifikáty s platností na 2 roky (v případě školení BOZP a PO) nebo 1 rok (v případě školení řidičů referentů). Kdybyste měli jakékoliv dotazy, stačí je uvést při vyplňování formuláře.

Chci objednat balíček 3 on-line školení za 245 Kč.


Chci objednat balíček 3 on-line školení za 245 Kč

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑