logo_real logo_eshop logo_mail logo_elearning logo_system

Dotazy k produktu eBRÁNA web

Při nahrávání souborů v editoru se mi zobrazuje, že soubor je příliš veliký. Jak velké soubory mohu nahrávat? 

 Do editoru je možné nahrávat soubory o velikosti až 10MB.

Vytvořil jsem v editoru stránku, ale na webu se nezobrazí. Může to být nastavení v editoru?

Zobrazování stránek se nastavuje v modulu Stránky při editaci nebo vytváření konkrétní stránky. Nezobrazení stránky má dvě nejčastější příčiny:

 1. V editaci stránky máte položku Publikace nastavenou na hodnotu Koncept. Pro zobrazení novinky je třeba zvolit hodnotu Schváleno.
 2. Další možnou příčinou, zejména v situaci, kdy stránku prohlížíte pomocí náhledu, může být neuložení změn v editoru. Podívejte se tedy do vašeho editoru, zda jsou změny skutečně zadány a následně použijte tlačítko Uložit.

Vytvořil jsem v editoru novinku, ale na webu se nezobrazí. Kde mám hledat?

Zobrazování novinky se nastavuje v modulu Novinky a její nezobrazení má tři nejčastější příčiny:

 1. V editaci novinky máte položku Publikace nastavenou na hodnotu Koncept. Pro zobrazení novinky je třeba zvolit hodnotu Schváleno.
 2. Máte vyplněné pole Publikovat. Pokud je zde nastaven datum, který teprve nastane, bude novinka publikována až od tohoto data.
 3. Třetí možnou příčinou, zejména v situaci, kdy stránku prohlížíte pomocí náhledu, může být neuložení změn v editoru. Podívejte se tedy do vašeho editoru, zda jsou změny skutečně zadány a následně použijte tlačítko Uložit.

Snažím se smazat stránku, ale nevidím u ní ikonu křížku pro smazání.

Stránka nejde smazat ze tří důvodů:

 1.  Stránka obsahuje podstránky. V takovém případě musí být nejprve odstraněny podstránky nebo musí být tyto podstránky přesunuty do jiného zařazení v rámci hierarchie stránek.
 2. Stránka spadá do stránek základních, tedy se jedná o stránku Úvodní, stránku chyby 404 apod.
 3. Stránka má v sobě přiřazeny novinky. V takovém případě musí být nejprve odstraněny přiřazené novinky.

V současné době jsou všichni na facebooku, twitteru nebo jiných sociálních sítích. Mohu nějakým způsobem propojit svůj web s účty na těchto sítích?

Je nám jasné, že v současné době jsou sociální sítě velkým fenoménem. Proto můžete v eBRÁNA webu používat širokou škálu komponent propojených se sociálními sítěmi. Mezi ty nejpoužívanější patří Sociální tlačítka, Facebook LikeBox, Twitter Timeline, Vložený tweet, Instagram a Youtube kanál.

Na Internetu jsem našel mnoho webových řešení, za která se neplatí. Jaký je rozdíl mezi řešeními WordPress, Drupal nebo Typo3 a řešením od vás? Neutratím jen peníze navíc?

Uvedeme hned několik důvodů, proč „weby zdarma“ mohou často stát více než ty placené.

 1. Jmenovaná řešení zdarma jsou takzvaná open-source řešení. Open-source řešení mají otevřené zdrojové kódy, takže do nich může kdokoli nahlížet a provádět v nich úpravy. Každý tím pádem zná také slabiny těchto webů a může je použít pro jejich zneužití. Zdrojové kódy našich webových řešení nevidí nikdo jiný než naši programátoři, takže se nemusíte obávat hackerských útoků.
 2. Chcete-li napojit moduly do open-source řešení, setkáte se často se situací, kdy nejsou schopni pracovat dohromady, protože každý je vytvořen jinou skupinou programátorů. Díky této nekompatibilitě může být způsobena nefunkčnost celého webu a na vyřešení si musíte zaplatit programátory. V rámci našeho řešení máte jistotu, že všechny nabízené moduly jsou kompatibilní, protože je vyvíjí jeden tým.
 3. Na WordPress, Drupal nebo Typo3 existuje mnoho šablon, které jsou zdarma a které má další tisícovka firem. Od nás obdržíte individuální grafický design, který je navržen tak, aby vám pomohl vydělávat na internetu co nejvíce peněz.
 4. Při použití open-source řešení nemáte k ruce nikoho, kdo by vám pomohl v případě nesnází nebo někoho, kdo by vám vysvětlil, jak se pracuje s editorem. My vás v tom však nenecháme. Nabízíme školení a také profesionální technickou podporu.

Za naše řešení nemusíte nutně nechávat velké sumy peněz. Řešení vám nabízíme již od 21 000 Kč, což je příjemná cena za jistotu, bezpečí a kvalitní služby. Víc informací k open-source řešením najdete na produktových stránkách web.ebrana.com.

Umíte nastavit web tak, aby se zobrazoval na prvních příčkách při vyhledávání?

Aby se vaše internetové stránky objevovaly na předních místech ve výsledcích vyhledávačů, musíte je mít dobře optimalizované pro vyhledávače (SEO). A přesně to dokážou naši online specialisté - optimalizují váš web na takové fráze, které vám přivedou relevantní návštěvníky z vyhledávačů.

Jak se zobrazuje web na mobilech a tabletech? Viděl jsem stránky, které v mobilu nevypadaly vůbec dobře a načítaly se hodně pomalu.

Nemusíte se bát. Základním stavebním kamenem eBRÁNA webu je responzivní webdesign. Ten zajišťuje, že se webové stránky zobrazují optimálně na nejrůznějších typech zařízení - od počítače přes tablet až po mobilní telefon. Plně responzivní web je navíc rychlý a jednoduše se ovládá.

 

O tom, na co všechno je třeba myslet při tvorbě plně responzivního webu, píšeme v našem článku 10 přikázání špičkového responzivního webdesignu.

Neumím žádné kódování stránek, dokážu si i přesto upravit webovou stránku sám?

Pro úpravu stránek nepotřebujete umět žádný kód. eBRÁNA web se skládá z jednotlivých komponent jako je text, obrázek, tlačítko s odkazem, video apod. Pro jejich správu jsme vytvořili jednoduchý editační systém, ve kterém si vyberete konkrétní komponenty a vložíte je do svých webových stránek přesně tam, kam potřebujete. V editoru pracujete s reálným rozložením stránek, takže hned vidíte, jak bude stránka vypadat.

Provedl jsem změny v editoru, ale na našem webu je nevidím, kde je problém?

Drobné úpravy (například výměna fotografií nebo úpravy textu) se nezobrazují především proto, že v tzv. cache paměti prohlížeče je stále uložena původní podoba stránek. Stránku je tedy nutné znovu načíst bez použití této dočasné paměti prohlížeče. To provedete stisknutím klávesy Ctrl+F5.

 

Druhou možnou příčinou, může být neuložení změn v editoru. Při provedení změn v editoru je vždy nutné změny potvrdit uložením. Uložení provedete v horní části okna editoru pomocí tlačítka Uložit.

 

Třetí příčinou může být editace stránky na špatném místě. Přesvědčte se tedy, že edituje správnou stránku na správném místě. V případě, že budete editovat stránku na vaší testovací verzi, nemůžou se projevit změny na vašich stránkách, protože se jedná o dva samostatné systémy.


Využijte naši zákaznickou linku

+ 420 490 520 015

každý pracovní den 8:00 - 16:30

Dotázat se formulářem ↓


Máte jakýkoliv dotaz? Zeptejte se nás.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑