Cena za vytvoření webových stránek

Měl bych zájem o nové webové stránky pro naši společnost. Co nám můžete nabídnout a za jakou cenu?

Pro vytvoření webové prezentace slouží produkt eBRÁNA web. Díky tomuto produktu jsme schopni vyrobit web s responzivním designem snadno a rychle přesně podle vašich představ.

Cenu kalkulujeme zpravidla až po konzultaci vašich obchodních záměrů na základě vstupní analýzy. Podle velikosti vaší firmy jsme pro vás připravili vzorové kalkulace.

  1. Cena z moderní a plně responzivní eBRÁNA web začíná
    od 21 000 Kč. Jsme pro vás však schopni připravit i rozsáhlejší řešení, včetně úprav šitých na míru, právě vašim potřebám.
  2. Pokud máte zájem o eshop, tak je pro vás jasná volba náš druhý produkt, a to eBRÁNA eshop, který je specializován na efektivní internetový prodej produktů a služeb. Tento produkt se dá pořídit již od 14 990 Kč.
  3. Náš třetí produkt, který nese název REALBrána, nabízí plnohodnotné řešení správy realitních kanceláří. Součástí je i webová prezentace, kde můžete on-line zveřejňovat své realitní nabídky. Tento produkt si můžete zakoupit za cenu 9 990 Kč nebo si jej pronajmout za 780 Kč měsíčně.

Uvedené ceny jsou bez DPH.


Využijte naši zákaznickou linku

+ 420 490 520 015

každý pracovní den 8:00 - 16:30

Dotázat se formulářem ↓


Máte jakýkoliv dotaz? Zeptejte se nás.

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑