Jak se k nám dostanete

Školení začínají přesně v uvedený čas. Abyste se nepřipravili o část školení z důvodu pozdního příjezdu, vyčleňte si dostatek času na cestu.

Poloha školicího střediska eBRÁNA Pardubice

Školicí středisko se nachází v sídle společnosti eBRÁNA na adrese Milheimova 1010, Pardubice (GPS 50°1'44.053"N, 15°46'10.278"E). Vydat se k nám můžete autem, pěšky nebo s pomocí MHD.

Centrála eBRÁNA v Pardubicích Fotka z interního školení ebráňáků
 

Když jedete autem

Využít můžete některého z on-line plánovačů tras, které vám zobrazí cestu:

Parkování je v ulici
Millheimova i v okolních ulicích ZDARMA.

Když jdete pěšky od vlakového nebo autobusového nádraží

Pokud přijedete do Pardubic vlakem nebo autobusem, můžete vzdálenost 1,5 km k nám do společnosti eBRÁNA zvládnout pěšky zhruba za 20 minut. Z vlakového nádraží se vydejte vpravo po Palackého třídě (po levici budete mít čerpací stanici a autobusové nádraží). Po několika metrech dojdete na světelnou křižovatku, přes níž přejděte a dejte se vpravo podél rychlodráhy (ulice Hlaváčova). Po 700 m se ocitnete na nadjezdu silnice, z něhož sejděte doprava na třídu Jana Palacha. Po dalších 300 m dorazíte na křižovatku ulic Jana Palacha a Milheimova. Po levé ruce budete mít supermarket Billa. Zahnete vpravo do ulice Milheimova a budovu společnosti eBRÁNA a školicí středisko už nemůžete přehlédnout. Nachází se na levé straně ulice 200 m od křižovatky.
Zobrazit popisovanou trasu na Google mapě

Když chcete využít MHD z vlakového nebo autobusového nádraží

Pokud přijedete do Pardubic vlakem nebo autobusem, můžete využít Městskou hromadnou dopravu. Z vlakového nádraží jedou napřímo k nám autobusy č. 18 a 24 (v intervalu průměrně 2 spoje do hodiny). Cílová zastávka se nazývá "Na spravedlnosti". Ze zastávky "Hlavní nádraží" je tato stanice čtvrtá (Hlavní nádraží -> Autobusové nádraží -> Palackého -> 17. listopadu -> Na Spravedlnosti). Po vystoupení z MHD se vraťte ve směru příjezdu na křižovatku ulic Jana Palacha a Milheimova a dejte se vlevo. Budovu společnosti eBRÁNA už nemůžete přehlédnout. Nachází se na Vaší straně ulice zhruba 200 m od křižovatky.
Zobrazit popisovanou trasu na Google mapě

Pro lepší orientaci si prostudujte cestu na naší mapě

ZobrazitSkrýt podrobný popis trasy


Nenašli jste na stránkách potřebné informace ke školení? Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Dotaz ke školení nebo objednávka

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑