Nevíte si rady?+420 490 520 015

Školení BOZP a PO pro vedoucí pracovníky

Školení BOZP a PO

Zákoník práce ukládá zaměstnavatelům, aby pro své zaměstnance zajistili školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práciškolení požární ochrany. Proškolte své vedoucí zaměstnance z pohodlí kanceláře nebo jejich domova. Vyhněte se zbytečné pokutě, pracnému svolávání zaměstnanců na školení. Ušetřete náklady na organizaci, cestovné a čas strávený na prezenčním školení.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


On-line školení BOZP a PO pro vedoucí zaměstnance

Nabízíme vám školení BOZPPO formou e-learningových kurzů, které plně nahrazuje prezenční školení zaměstnanců. Náš e-learningový kurz obsahuje jak teoretický výklad problematiky, tak test k ověření znalostí. Po jeho úspěšném složení vedoucí zaměstnanec získá osvědčení o absolvování školení (certifikáty) potvrzené garantem kurzu.

5 kroků k získání osvědčení (certifikátu)

Cena: od 210 

(cena bez DPH, zahrnuje školení 1 osoby, vytvoření certifikátu s platností 3 rok, přístup do e-learningového kurzu)

  1. Objednáte požadovaný kurz,
  2. získáte přístup do kurzu,
  3. vedoucí zaměstnanec studuje v kurzu podle svých časových možností,
  4. pokusí se o splnění testu,
  5. získá 2 certifikáty ve formátu PDF.

Přístup do kurzu máte po celou dobu platnosti certifikátu, která je 3 roky. Test může vedoucí pracovník opakovat vícekrát, dokud není úspěšný. Kdykoli v průběhu platnosti certifikátů si může v kurzu opakovat studijní materiály a doplňovat  své znalosti.

 

Komu je školení určené

Školení je určené vedoucím zaměstnancům v administrativních a příbuzných oborech. Jedná se především firmy poskytující služby, vedoucím pracovníkům obchodních, marketingových, administrativních oddělení, managementu společností atd. Vedoucím zaměstnancem je z pohledu kurzů každý pracovník, který řídí a zadává úkoly alespoň 1 přímému podřízenému.

 

Garant kurzu

Garantem kurzu je společnost Kolman BOZP, se kterou jsme kurzy připravili a s níž je také aktualizujeme při každé změně předpisů. Pro řadové zaměstnance nabízíme On-line školení BOZP a PO pro zaměstnance.

Jak se liší školení BOZP a PO zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců?

Rozdíl je především v rozsahu kurzu, který je pro vedoucí pracovníky více podrobný. Platnost certifikátu je pro vedoucí 3 roky. Na základě tohoto školení může vedoucí následně doškolovat ostatní zaměstnance - absolventy on-line kurzu BOZP a PO pro zaměstnance, a potvrzovat získané certifikáty, jejichž platnost je 2 roky.

Cena on-line školení BOZP a PO pro vedoucí zaměstnance

Cena je závislá na objednaném počtu kurzů. Využijte výhodné množstevní slevy!

Počet objednaných kurzů: 1 - 10 osob 11 - 50 osob 51 - 100 osob 101 a více osob
Cena za 1 osobu: 340 Kč 280 Kč  240 Kč  210 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH. V ceně kurzu je zhotovení a zaslání přístupů do kurzů, certifikáty o absolvovaném školení s platností na 3 roky a přístupy do kurzů po dobu platnosti certifikátů. K tomuto kurzu doporučujeme objednat zároveň On-line školení BOZP a PO pro zaměstnance.

Pokud máte zájem pouze o samostatný kurz Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci bez Požární ochrany, rádi Vám vypracujeme nabídku na jednotlivé kurzy.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Ukázka e-learningového kurzu školení BOZP a PO

Ukázka e-learningového kurzu školení BOZP
Ukázka e-learningového kurzu školení BOZP
Ukázka e-learningového kurzu školení PO
Ukázka e-learningového kurzu školení PO

Chcete získat více informací nebo objednat kurz? Napište nám.

Dotaz ke školení nebo objednávka

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5

© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑