Nevíte si rady?+420 490 520 015

Pro absolventy: Vývojář webových aplikací

Vývojář webových aplikací

Nabídka práce na HPP, fixní plat + pohyblivá složka.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, na pozici Vývojář webových aplikací. Tato pozice je vypisována pouze pro pobočku v Pardubicích.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE

Proč pracovat ve společnosti eBRÁNA?

  1. Staneš se součástí firmy, která má jasné cíle a hodnoty.
  2. Získáš zaměstnání ve stabilní a perspektivní firmě.
  3. Budeš patřit do týmu mladých a přátelských lidí.
  4. Staneš se profesionálem ve svém oboru.
  5. Splníš si své karierní plány.
  6. Za tvrdou práci budeš náležitě ohodnocen/a.

Nezaujala tě tato nabídka?

Nevadí, máme pro tebe připravené další zajímavé nabídky práce...

← Všechny nabídky práce

Pracovní náplň

  • Vývoj nových produktů a rozvoj stávajících řešení,
  • napojení na API třetích stran,
  • analýzy nových zadání,
  • řešení vlastních projektů - portály, užitečné webové nástroje.

Nabízíme

  • Práci na HPP (min. 30 hodin týdně), po ověření znalostí na dobu neurčitou,
  • fixní odměnu + pohyblivou složku (v závislosti na vlastní produktivitě),
  • akciový systém (13. a 14. plat),
  • volná pracovní doba, možnost 1 den v týdnu homeoffice,
  • atraktivní práci s nejmodernějšími technologiemi,
  • možnost dalšího osobního a odborného rozvoje,
  • práce v mladém kolektivu v centru Pardubic.

Očekáváme

  • VOŠ/VŠ vzdělání (obor informatika),
  • výbornou znalost OOP,
  • PHP na velmi dobré úrovni,
  • znalost jazyka SQL a relačních databází,
  • znalost JavaScript (jQuery framework),
  • alespoň základní znalosti webových služeb (SOAP, REST, aj.),
  • minimálně základní znalost HTML 5 a CSS 3,
  • schopnost neustále se učit nové technologie,
  • samostatnost, dobrou paměť, rychlé ovládání počítače,
  • velkou výhodou je znalost programování v Zend Framework.