Nevíte si rady?+420 490 520 015

Marketingový/á specialista/ka

Máš praxi v marketingu?
Baví tě komunikace s lidmi?
Umíš perfektně psát?
Přesně takového člověka hledáme pro náš marketingový tým!
Nabízíme ti jednu z nejpestřejších prací u nás ve firmě - od přípravy článků, billboardů až po organizaci eventů ;)

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE

Proč pracovat ve společnosti eBRÁNA?

  1. Staneš se součástí firmy, která má jasné cíle a hodnoty.
  2. Získáš zaměstnání ve stabilní a perspektivní firmě.
  3. Budeš patřit do týmu mladých a přátelských lidí.
  4. Staneš se profesionálem ve svém oboru.
  5. Splníš si své karierní plány.
  6. Za tvrdou práci budeš náležitě ohodnocen/a.

Nezaujala tě tato nabídka?

Nevadí, máme pro tebe připravené další zajímavé nabídky práce...

← Všechny nabídky práce

Pracovní náplň

  • Příprava novinek, článků, tiskových zpráv.
  • Správa referencí na webech společnosti eBRÁNA.
  • Spolupráce na vydávání online magazínu eBRÁNA.
  • Naplňování komunikační strategie pro sociální média.
  • Správa webových stránek společnosti eBRÁNA.
  • Příprava nových a správa stávajících marketingových materiálů společnosti.
  • Realizace marketingových kampaní, eventů a propagace společnosti.
  • E-mailingová komunikace.
  • Interní komunikace.

Požadujeme

  • VŠ (marketingové či mediální zaměření výhodou).
  • Praxi v oblasti marketingu nebo PR.
  • Výbornou znalost českého jazyka.
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování.
  • Schopnost systematické práce.
  • Vysokou míru kreativity.
  • Pečlivost, preciznost a zodpovědnost za odvedenou práci.
  • Znalost práce s PC a kancelářským software.
  • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu.
  • Ochotu a chuť neustále se zdokonalovat a vzdělávat.

Místo

  • Centrála eBRÁNA Pardubice.

Nabízíme

  • Odpovídající platové ohodnocení s možností finančního růstu.
  • Možnost dalšího osobního a odborného rozvoje.
  • Možnost kariérního postupu.
  • Příjemné neformální pracovní prostředí ve stabilní společnosti, mladý kolektiv.

Zaujala tě tato nabídka práce? Neváhej a vyplň tento formulář.

Kontaktní formulář s přílohou (nabídka práce)

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžeš očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5