Nevíte si rady?+420 490 520 015

Asistent správce budovy

Máme krásnou novou budovu v Pardubicích,
pro kterou hledáme pečlivého brigádníka
do role asistenta správce budovy

Chceš se podílet na údržbě budovy a vozového parku?

Pak nám pošli svůj životopis.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE

Proč pracovat ve společnosti eBRÁNA?

  1. Staneš se součástí firmy, která má jasné cíle a hodnoty.
  2. Získáš zaměstnání ve stabilní a perspektivní firmě.
  3. Budeš patřit do týmu mladých a přátelských lidí.
  4. Staneš se profesionálem ve svém oboru.
  5. Splníš si své karierní plány.
  6. Za tvrdou práci budeš náležitě ohodnocen/a.

Pracovní náplň

  • Údržba a odvoz vozového parku do servisu.
  • Kontrola kapalin a pohonných hmot.
  • Údržba budovy.
  • Nákup materiálu.
  • Údržba venkovní zeleně.
  • V zimním období údržba a čištění chodníku a parkoviště.
  • Veškeré další práce, které zadá správce budovy.

Požadujeme

  • Student VŠ.
  • Příjemného a komunikativního člověka s reprezentativním vystupováním.
  • Samostatnost a zodpovědnost.
  • Zručnost, spolehlivost.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochotu a chuť neustále se zdokonalovat.
  • Časovou flexibilitu.

Místo

  • Centrála eBRÁNA Pardubice

Nabízíme

  • Mladý a perspektivní kolektiv.
  • Příjemné neformální pracovní prostředí ve stabilní společnosti.
  • Možnost dalšího osobního i odborného rozvoje.

Zaujala vás tato nabídka práce? Neváhejte a vyplňte tento formulář.

Kontaktní formulář s přílohou (nabídka práce)

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžeš očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pobočky v ČR

Centrála Pardubice

Milheimova 1010, Pardubice

Pobočka Hradec Králové

Hradecká 1857, Hradec Králové

Pobočka Praha

Na Radosti 184, Praha 5