RSSRSS

Co si odnáším z konference UX z praxe? Přečtěte si mé vlastní poznámky

Nechci jen vychvalovat do nebes všechny přednášky a zprostředkovat vám konferenci tak, jak se to běžně dělá. Chci vám předat své vlastní poznámky. Možná budou trochu vytržené z kontextu, jistě si v nich ale najdete pár zajímavých bodů.

Přečtěte si celý článek

10 přikázání špičkového responzivního webdesignu

Martin Držka, Eva Provazníková | 08. 04. 2015

10 přikázání špičkového responzivního webdesignu

Pryč jsou doby, kdy stačilo web doladit pro jedno či dvě rozlišení. Nechte vytvořit responzivní web, který se elegantně přizpůsobí každému zařízení, zatímco vy máte všechna data na jednom místě.

Přečtěte si celý článek

Konec nudným produktovým videím!

Andrea Moličová | 15. 10. 2014

Konec nudným produktovým videím!

Mnoho studií potvrzuje, že produktová videa mají rostoucí vliv na online prodeje. Rozhodně se tedy vyplatí videa natáčet. Jak ale natočit takové, které zaujme a bude opravdu prodávat?

Přečtěte si celý článek

Zvládli byste práci profesionálního typografa? Otestujte své vědomosti!

Dnes se zaměříme na typografii z pohledu českého pravopisu a ukážeme si nejčastěji se vyskytující typografické chyby. Článků na toto téma bylo již v minulosti vydáno bezpočet, ale praxe ukazuje, že je průběžná osvěta stále potřebná.

Přečtěte si celý článek

Webová typografie rozhoduje o tom, zda si lidé vůbec přečtou vaši stránku

Kvalitní webový obsah není všechno. Důležitý je také způsob, jakým ho uživateli servírujete. Znáte dobře základní zásady sazby textu a čitelnosti a používání grafických prvků?

Přečtěte si celý článek

Obama nebo Romney? Rozhovor o mobilních verzích webů s Martinem Držkou

Karel Michálek, Martin Držka | 27. 03. 2013

Obama nebo Romney? Rozhovor o mobilních verzích webů s Martinem Držkou

Nelekejte se, v rozhovoru pánové nebudou rozebírat svoje politické preference. Tématem jejich hovoru byla opravdu tvorba webů pro mobilní zařízení. Jen se prostě mobilní internet dostává skoro do všech oblastí lidského života...

Přečtěte si celý článek

Jak dostat lidi do vašeho podniku, aniž by se museli zvednout od počítače?

Dejme tomu, že provozujete restauraci, bar, hotel, penzion, obchod, zdravotnické zařízení anebo jakoukoli jinou firmu, jejíž prostory si zaslouží být viděny. Nechtěli byste, aby si je prohlédlo co nejvíc lidí? Aby si řekli: „To je krása! Tady bych se chtěl ubytovat, najíst, napít…“ Určitě byste o to stáli. Moderní informační technologie skýtají možnosti, jak tuto sebeprezentační touhu naplnit!

Přečtěte si celý článek

Přesvědčte se, jak mocnou zbraní je fotografie na webu. Když ji umíte správně použít!

V minulém článku jsme se dozvěděli, jak jsou fotky pro web důležité a že levné „naleštěné” obrázky z fotobank mohou sice na první pohled vypadat sexy, ale přirozenou autentičnost vašeho produktu nebo služby ne vždy zcela zachytí. V dnešním článku se podíváme na zoubek tomu, jak správně fotky na webu využít, abychom dosáhli kýženého efektu.

Přečtěte si celý článek

Co je lepší - jedna dobrá fotka nebo kilometr dlouhý text?

Zákazníky na webu zajímají vaše produkty. Ale pokud jim je nenaservírujete na zlatém podnosu, tzn. úhledně graficky zpracované, opatřené relevantními informacemi a především přesvědčivým obrázkem, nekompromisně odchází. Kvalita, autenticita a především správný výběr fotek umístěných na webu významnou měrou ovlivňují rozhodnutí potenciálního zákazníka o koupi.

Přečtěte si celý článek

„Vymazlete“ svůj web správným naplněním

Jiří Korejtko | 09. 11. 2011

„Vymazlete“ svůj web správným naplněním

Tento článek jsem pro vás připravil, protože se plnění stránek věnuji profesionálně v rámci své práce a rád bych vám poradil několik zásad, které je nutné dodržovat, aby byl web konkurenceschopný, uživatelsky přehledný a poutavý. Jde o jednoduché, ale ve výsledku velice důležité a efektivní úpravy, které zvládne i laický administrátor stránek.

Přečtěte si celý článek


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑