Nevíte si rady?+420 490 520 015

eBRÁNA pomáhá

eBRÁNA pomáhá

Podporujeme dobré věci, protože to považujeme za šlechetnou povinnost každého z nás. A proto pomáháme charitativním a sportovním organizacím, ale i jednotlivcům.

Na ukázku jsme vybrali některé projekty, kterým eBRÁNA podala svou pomocnou ruku.

Seminář zdarma

Efektivní plánování úkolů a času

REZERVACE


RSSRSS

eBRÁNA na Czech StudNET Awards: Školáci nás totálně odzbrojili

Pardubice, 18. 4. 2016 – Jiří Janků, šéf společnosti eBRÁNA, se již podruhé zúčastnil soutěže nadaných školáků Czech StudNET Awards. Opět usedl do poroty za kategorii Nová média a jeho největším zážitkem byly tentokrát soutěžní příspěvky žáků základních škol. Ty jeho i celou porotu totálně odzbrojily nejenom kvalitou zpracování, ale i bezprostředním vystupováním soutěžících.

Podporujeme českou reprezentaci v kin-ballu

Proč nás zaujal zrovna tenhle neobvyklý a náročný sport? Je netradiční, hodně týmový a především postavený na principech fair-play. Přesně tak funguje i náš eBRÁNA tým.

I děti s handicapem se mohou učit lyžovat. eBRÁNA podpořila speciální lyžařské výcviky

V rámci Burzy filantropie 2014 jsme finančně podpořili projekt Střediska rané péče v Pardubicích o. p. s. „Já chci také lyžovat aneb lyžování dětí s handicapem“. Tří lyžařských výcviků se zúčastnilo 20 dětí.

eBRÁNA podporuje soutěž Czech StudNET Awards

Středoškolské projekty z oblasti informačních technologií pod křídly firem a na akademické půdě? Zní to jako sci-fi, ale právě to si klade za cíl soutěž Czech StudNET Awards.

Nadělili jsme dárek společnosti SPID handicap k jejímu 15. výročí

Vytvořili jsme moderní a intuitivní webovou prezentaci k oslavě 15. výročí vzniku obecně prospěšné společnosti SPID handicap.

eBRÁNA byla hrdým partnerem Mistrovství Evropy mužů v softballu

Softballové 12. Mistrovství Evropy mužů se konalo 14. - 19. července 2014 v Pardubicích a Havlíčkově Brodě a eBRÁNA se stala jeho hrdým partnerem.

eBRÁNA sponzorsky vytvořila web pro pardubickou pobočku Fondu ohrožených dětí

Společnost eBRÁNA sponzorsky podpořila pardubickou pobočku významné české neziskové organizace Fond ohrožených dětí. V rámci tradiční Burzy filantropie tak vznikl nový web nejen pro pardubický Klokánek.

Jako první v Pardubickém kraji jsou Tátové vítáni ve společnosti eBRÁNA

Společnost eBRÁNA je zaměstnavatel, který podporuje aktivní otcovství - to říká značka Tátové vítáni. Tímto oceněním se eBRÁNA zařadila mezi společnosti jako je GE Money či dm drogerie.

eBRÁNA se stala součástí úspěchu nadějných badmintonistek

Mladé badmintonistky, které eBRÁNA podporuje, završily veleúspěšnou sezónu 2013/2014.


© 2016, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑