eBRÁNA management

Jiří Janků

Ing. Jiří Janků

Jednatel

Již během studia na Univerzitě Pardubice, Fakultě ekonomicko-správní , vedl pobočku libereckého kovošrotu v Opatovicích nad Labem. V tomto oboru se poprvé setkal s poptávkou po informacích ze zahraničí. Rozhodl se proto zvýšit informovanost českých obchodníků se šrotem a sběrem. Ve spolupráci se spolužákem Martinem Semerádem, který uměl programovat webové stránky, vytvořili portál www.sroty.cz . Vzápětí přicházejí první objednávky na webová řešení a vzniká společnost eBRÁNA.

Jiří Janků prošel v rámci firmy řadou pozic. Od obchodu, přes marketing až po výkonného ředitele společnosti. Je tam, kde je potřeba a kde může pomoci firmě růst. Dnes se Jirka o své bohaté podnikatelské a manažerské zkušenosti dělí také na konferencích, vysokoškolských přednáškách i jako konzultant v jiných firmách.

Mimo svou práci se věnuje hlavně rodině a sportu.

Martin Semerád

Ing. Martin Semerád

Jednatel

Spolu s Jiřím Janků, spolužákem z vysokoškolských studií na UPCE , stál u zrodu společnosti eBRÁNA. Za nejdůležitější vlastnosti potřebné k rozvoji stabilní firmy považuje trpělivost, vytrvalost a touhu jít stále kupředu.

Pro Martina je eBRÁNA práce a koníčkem zároveň. Dlouhodobě se věnuje optimalizaci interních procesů a nákladů. V posledních letech jde jeho hlavní fokus na vývoj nového jádra pro výstavbu stěžejních produktů eBRÁNA (web, eshop system) a vylaďovaní funkčnosti a uživatelské přívětivosti nejnovějšího z produktů. Martin se nebojí velkých cílů, a tak do budoucna plánuje rozšířit eBRÁNA system i na globální trh.

Ve volném čase hodně sportuje, číslem jedna je pro něj v současnosti kick-box, rád se potápí v exotických vodách a vnitřní energii a zdraví posiluje již mnoho let cvičením tai-ji. Ke sportu, lásce k dobrému čaji a sebevzdělávání vede také svého syna a dceru.


Lubomír Sychra

Ing. Lubomír Sychra

Obchodní ředitel

Luba nastoupil do společnosti eBRÁNA v listopadu 2008 na pozici obchodního manažera, po předchozí krátké pracovní zkušenosti ve státní správě a dokončení studia na Univerzitě Pardubice. V roce 2009, kdy proběhla akvizice eBRÁNA a Wizards, se stává account manažerem pro zákazníky Wizards a o rok později key account manažerem.

Na pozici obchodníka se vypracoval tak, že po 5 letech převzal oddělení do svých rukou. Jeho úkolem je nyní jednak předávat nabyté zkušenosti svým kolegům a posunovat je v oblasti obchodu dá, aby byla zajištěna pro každého našeho zákazníka špičková péče a individuální přístup. Jednak má jasný cíl zvyšovat podíl obchodního oddělení na hospodářském výsledku společnosti.

Od podzimu 2014 se Luba stává jedním z pilířů tříčlenného top managementu a udává směr rozvoje společnosti.

Obrovskou Lubovou láskou je adrenalinové rallye. Řídí historický závodní vůz Lancia Delta Integrale, na sedadle spolujezdce ho naviguje jeho kolega Tomáš Kavalek.

Tomáš KavalekTomáš Kavalek

Výrobní ředitel

Tomáš programoval už na základní škole. Vyhrával v různých studentských IT soutěžích, a tak se není čemu divit, že jeho kroky vedly na brněnské Vysoké učení technické. Se spolužáky dokonce na krátkou dobu v Brně založili vlastní firmu věnující se tvorbě webových stránek.

Do společnosti eBRÁNA nastoupil Tomáš v roce 2011 jako programátor. Jeho talent ho ale předurčil ke kariernímu postupu, a tak se po necelém roce stává vedoucím oddělení. Zde úspěšně působil celé 3 roky, než přišla další profesní výzva. Na konci roku 2014 přebírá vedení oddělení vývoje softwarových produktů a oddělení ICT. A v červenci 2015 se posouvá ještě o stupeň výš, na pozici výrobního ředitele a člena představenstva společnosti eBRÁNA.

V jeho kompetenci je tedy nyní vývoj nových produktů, kvalita výroby webů, eshopů a výsledků internetového marketingu pro zákazníky eBRÁNA, optimalizace výrobních procesů a zkracování výrobních termínů.

Volný čas tráví Tomáš převážně s rodinou, a pokud ne, tak v garáži nebo na tratích rallye. Za doposud největší úspěch považuje titul Mistra Slovenské republiky v historických automobilech, kde získal ocenění na slavnostním večeru Majster volantu 2014. Společně se svým spolužákem ze střední školy a kolegou z práce, Lubou Sychrou, tvoří úspěšný eBRÁNA rallye team. Mezi jeho záliby pak patří staré počítačové hry, hudba a cestování.


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑