Úspěšně proběhl první ročník eBRÁNA Golf Cupu 2011!

09.09.2011 09:00

Od samého rána nás trochu trápilo počasí, ale i tak se na golfové klání hráči těšili a přeháňky glosovali známým pořekadlem: „neexistuje špatné počasí, jen špatně oblečený golfista“. Po malém občerstvení se dozvěděli informace o samotném turnaji, jeho pravidla i rozdělení do jednotlivých flightů, neboli skupinek po čtyřech hráčích. A mohlo se jít na odpaliště!

Pro ty, kteří se neúčastnili oficiálního turnaje, byla připravená golfová akademie. V ní se svým svěřencům věnovali tři profesionální trenéři. Ti učili správný postoj a držení hole, dlouhé odpaly, chipování, neboli zjednodušené řečeno hru na jamku a řadu dalších úkonů, které jsou při hře golfu důležité. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že šlo o skvělý zážitek a velkou motivaci věnovat se tomuto krásnému sportu.

V půl čtvrté odpoledne se z hřiště vrátil poslední flight. A zatímco si vyhladovělí hráči pochutnávali na guláši, vedení clubu vyhodnocovalo výsledky. Řada ze zúčastněných si mezitím také prohlédla eBRÁNA rallye auto, které nás reprezentuje na závodech po celé České republice.

Tři vítězná místa byla vyhlašována ve dvou kategoriích, rozdělených podle handicapu – čísla, které vyjadřuje výkonnost hráče. Ceny vítězům předal výkonný ředitel eBRÁNA Jiří Janků. Byly mezi nimi například poukazy na služby a produkty eBRÁNA v hodnotě až 15 000 Kč.

Umístění v první kategorii (s HCP 0 - 36 ):

  1. místo - Alexandr Krejčíř
  2. místo - Michal Drenko
  3. místo - Zdeňka Ševčíková 

Umístění v první kategorii (s HCP 37 - 54 ):

  1. místo - Michal Kolman
  2. místo - Petr Víšek
  3. místo - Dalibor Hofírek

Na kompletní fotogalerii z golfového klání se můžete podívat na našem facebook profilu.

Již nyní se těšíme na další ročník eBRÁNA Golf Cupu, který pro velký úspěch plánujeme uspořádat už na jaře příštího roku.

eBRÁNA rallye auto nás reprezentuje na závodech po celé republice i za hranicemi

Soustředění na odpal

Hřiště v Lázních Bohdaneč

eBRÁNA Golf Cub v plném proudu

Jirka Janků předává ceny vítězům

Jirka Janků předává ceny vítězům


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑