Děti slavnostně otevřely Family & Job Friendly Point ve společnosti eBRÁNA

28.03.2013 17:20

29. března 2013, Pardubice – Barevné balonky, dětský smích, spousta hraček a rychlé špunty znamenají ve společnosti eBRÁNA jediné: slavnostní otevření firemního dětského koutku. „Moc jsme se na tento okamžik těšili. Rodiče s malými dětmi jsou nadšení, že jim náš Family & Job Friendly Point pomůže lépe skloubit rodičovské povinnosti s těmi pracovními, a eBRÁNA zase proto, že si udrží kvalifikované zaměstnance,“ říká spokojeně Jiří Janků, výkonný ředitel společnosti eBRÁNA.

Family & Job Friendly Point neboli dětský firemní koutek vznikl ve společnosti eBRÁNA v rámci projektu Slaďování rodinného a pracovního života v IT průmyslu jako reakce na „baby boom“, který zaznamenala v loňském roce, a s výhledem do dalších let. Dnes proběhlo jeho slavnostní otevření a hned po Velikonocích nastartuje ostrý provoz. „Můj malý ebráňáček je už zapsán a moc se těší. Chtěl se mnou jet už dnes ráno v 5 hodin,“ směje se Michal Puš, vedoucí zakázek internetového marketingu.

O malé ebráňáčky ve věku od 6 měsíců do 6 let se budou starat dvě kvalifikované pečovatelky. Kapacita dětského koutku je maximálně 6 dětí v jednom okamžiku a děti zde budou mít k dispozici vše podstatné k osobnímu rozvoji a spokojenému trávení času. K hrací místnosti, která byla původně jednací místností, patří ještě malá kuchyňka a hygienické zázemí pro děti.

Slavnostní otevření dětského koutku a kulatý stůl na téma zřizování firemních školek, který proběhl hned po něm, uspořádala společnost eBRÁNA ve spolupráci se Zaměstnavatelským svazem IT průmyslu, leading partnerem projektu financovaného z ESF ČR.

Video o Family & Job Friendly Point:

http://youtu.be/H3wmXGaPAww

Slavnostní přestřižení pásky

První zátěžová zkouška

První zátěžová zkouška

První zátěžová zkouška

HR manažerka vysvětluje výhody firemního dětského koutku pro zaměstnance

Martin Semerád, jednatel společnosti, se synem dává rozhovor Českému rozhlasu Pardubice


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑