RSSRSS

Pro novináře

Vymezení se vůči trestnímu oznámení na osobu Jiřího Janků a očištění jmen zákazníků eBRÁNA

Společnost eBRÁNA se chce vymezit vůči tvrzení v trestním oznámení podaném dne 10. 12. 2014 na osobu jednatele společnosti Ing. Jiřího Janků, které pošpiňuje dobré jméno společnosti a jejích zákazníků.

Na český trh firemních informačních systémů přichází nový hráč: eBRÁNA system

Společnost eBRÁNA přichází na trh s novým typem firemního systému, který řeší tři hlavní okruhy firemních potřeb: firemní sociální síť, vztahy se zákazníky, řízení projektů a úkolů. Na českém trhu nemá tento systém přímého konkurenta. Funguje jako nadstavba pro účetní, ekonomické a další systémy.

Marketingový experiment aneb Sledujte online, jak se rodí internetový byznys

Na začátku srpna byl spuštěn marketingový experiment Eshopmaniac. Jeho cílem je ukázat prostřednictvím „reality show“, co všechno řeší začínající eshopař při budování úspěšného internetového obchodu.

Soutěž o eshop za 105 000 Kč aneb Sledujte online, jak se rodí internetový byznys

Právě v těchto dnech vrcholí na stránkách www.eshopmaniac.cz registrace do soutěže o eshop v hodnotě 105 000 Kč. Sběr přihlášek trvá do 31. 8. 2014.

Dostihové závodiště Pardubice vsadilo na online marketingovou kampaň

Pardubický Dostihový spolek se rozhodl přilákat více diváků na dílčí dostihy za pomoci rozsáhlé online kampaně od společnosti eBRÁNA.

eBRÁNA sponzorsky vytvořila web pro pardubickou pobočku Fondu ohrožených dětí

Společnost eBRÁNA sponzorsky podpořila pardubickou pobočku významné české neziskové organizace Fond ohrožených dětí. V rámci tradiční Burzy filantropie tak vznikl nový web nejen pro pardubický Klokánek.

Jako první v Pardubickém kraji jsou Tátové vítáni ve společnosti eBRÁNA

Společnost eBRÁNA je zaměstnavatel, který podporuje aktivní otcovství - to říká značka Tátové vítáni. Tímto oceněním se eBRÁNA zařadila mezi společnosti jako je GE Money či dm drogerie.

Šikovní studenti na praxích vytvořili pekárně eshop k nakousnutí

Kolik práce je možné stihnout za dvoutýdenní praxi? 18 studentů pardubické Střední školy informatiky a ekonomie DELTA na praxi ve společnosti eBRÁNA zvládli dokončit dva ucelené projekty.

eBRÁNA obhájila titul Nejžádanější zaměstnavatel regionu

Společnost eBRÁNA získala titul The Most Desired Company 2014 (Nejžádanější zaměstnavatel regionu) v soutěži Zaměstnavatel roku. Podařilo se jí tak obhájit loňské vítězství v Pardubickém kraji.

Společnost eBRÁNA pomáhá Oblastní charitě Pardubice

eBRÁNA podpořila již třetí projekt Oblastní charity Pardubice. Po technickém vzdělávání dětí v mateřském centru v Holicích a výstavbě bezbariérové toalety v odlehčovací službě v Třebosicích, je to "školka pro seniory" v Mikulovicích u Pardubic.


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑