Pikao, Jesenka, Kravík, Salko a další klasické produkty Mlékárny Hlinsko bydlí na webu od eBRÁNY

31.03.2014 14:00

Kdo by neznal třeba kondenzované mléko Tatra nebo sladké Pikao v tubě? To jsou jen některé známé produkty značky Tatra pod společností Mlékárny Hlinsko, a.s. A právě s touto společností jsme po vítězství ve výběrovém řízení započali naši spolupráci výrobou zbrusu nového moderního webu Tatra mléko. Zjistěte, jak se nám povedl, a nakoukněte pod pokličku naší spolupráce v REFERENCI.

Úvodní stránka tatramleko.cz

Na webu najdete nejen přehledně představené produkty, ale i sekci Recepty, která je s nimi šikovně provázaná. Navíc vám prozradíme, že se chystají i další texty od našich kreativních copywriterů - můžete se těšit například na originální příběh historie firmy.

Co by ale byly texty bez obrázků? A protože i na focení máme lidi, nebyl pro nás problém nafotit imageové fotografie do posuvníku (slideru) na homepage. A věřte, že výrobu fotek jsme užili. Tak schválně, jestlipak poznáte, kdo pózoval na fotce lákající na Farmářské máslo?

Fotografie pro Tatra mléko

Ano, opravdu je to Luba Sychra, náš obchodní ředitel, a vedle něj nesedí nikdo jiný než Eva Kuchtíková, vedoucí plničského a testerského oddělení :))) Spolupráce s firmou jako je Mlékárna Hlinsko, a.s., nás zkrátka baví a těšíme se na další úspěšné společné projekty!

Chcete také nový web pro svoje úžasné produkty a služby? Zašlete nám nezávaznou poptávku na podpora@ebrana.cz a my vám vymyslíme webové řešení na míru.


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑