Pardubická eBRÁNA získala dvě prestižní ocenění WebTop 100

21.09.2009 14:10

Pardubice, 21. října 2009 – Společnost eBRÁNA získala v prestižní české soutěži WebTop100, která oceňuje kvalitu českých webů, hned dvě první místa. Na slavnostním galavečeru si vedení společnosti eBRÁNA převzalo 1. cenu za web www.zoodk.cz, který vytvořila pro největší českou zoologickou zahradu ve Dvoře Králové a 1. cenu za internetovou prezentaci www.ckd-jeraby.cz, která byla zpracována pro tradiční českou průmyslovou značku ČKD Mobilní Jeřáby.

Soutěž pořádá konzultační centrum Dobrý web již osmým rokem a oceňuje úroveň internetových prezentací hospodářsky nejúspěšnějších českých firem. Do hlavního žebříčku jsou automaticky zařazeny webové prezentace stovky nejvýznamnějších firem na základě žebříčku CZECH TOP 100. Dále se do soutěže může přihlásit jakákoliv společnost, která chce porovnat úroveň své webové prezentace s těmito lídry. Předsedou poroty pro letošní rok byl Ivan Pilný, bývalý ředitel společnosti Microsoft ČR, známý také z televizního pořadu Den D.

„Je to pro nás veliký úspěch, že jsme získali hned dvě ocenění v této soutěži. Ukazuje se, že kvalitní internetový marketing není jen doménou pražských agentur, ale že kvalitní weby umíme udělat i v Pardubicích a to s nesrovnatelně nižšími náklady“, komentoval převzetí ceny Jiří Janků ředitel společnosti eBRÁNA.

Soutěž je rozdělena do 11 oborových žebříčků. eBRÁNA uspěla s webovými prezentacemi v žebříčcích Kultura a Průmysl. Webové prezentace ZOO Dvůr Králové a ČKD Mobilní Jeřáby zvítězili nad firmami, jako jsou Veolia Voda Česká republika, Lesy České republiky nebo Nakladatelství Academia. Podrobný seznam výsledků je umístěn na adrese www.webtop100.cz/zebricky/vysledky-2009.

eBRÁNA s.r.o.

eBRÁNA je ryze česká společnost založená Jiřím Janků a Martinem Semerádem. Od roku 2000 otvírá svým klientům cestu do světa internetu. Za tu dobu vytvořila více než 2000 webových stránek, od malých firemních prezentací až po rozsáhlé internetové portály. Zajišťuje také optimalizaci pro vyhledávače, PPC kampaně, link building, tvorbu internetových obchodů a  řešení pro realitní kanceláře RealBrána. Od května 2009 je součásti společnosti eBRÁNA, také významná internetová agentura Wizards CZ s.r.o.
 


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑