Někdy stačí jen konzultace, abyste chytili nový vítr do plachet. Zkusíte to i se svým projektem?

03.12.2015 15:58

Výkonný ředitel společnosti eBRÁNA Jiří Janků a Jiří Chvojka

V eBRÁNĚ rádi poskytujeme odborné konzultace. K internetovému marketingu, webům, strategii… Někdy si totiž stačí jen popovídat se správným člověkem, abyste se pohnuli z místa. Příkladem je Ondřej Chvojka, který k nám přišel s několika svými projekty. Odbornou konzultaci mu poskytl výkonný ředitel Jiří Janků. Přečtěte si, jak mu tato konzultace pomohla:


„Již několik let vyvíjíme s kamarádem webové projekty. Vždy jsme se soustředili na to, abychom se prosadili v České republice. Jelikož jsme ale nevěděli, jak se s projekty dál posunout, začali jsme navštěvovat start-upové soutěže a konference. A na jedné ze soutěží byl hodnotitel Jiří Janků. Protože se nám líbily Jirkovy připomínky k projektům, a protože jsem znal Jirku z eBRÁNY, kde jsem pracoval, rozhodl jsem se ho kontaktovat a domluvil si s ním schůzku.

 

Jirka nás přijal v eBRÁNĚ, kde jsme probrali všechny naše projekty. Ke každému z nich nám dal Jirka své doporučení a navrhl, jaké jsou možnosti jejich propagace. U většiny projektů pak doporučil, abychom expandovali do zahraničí.

Po schůzce jsme nad navrhnutým řešením dlouze přemýšleli. Nejdříve nám přišlo příliš složité expandovat na globální trh. Nakonec jsme se ale rozhodli, že expanzi do zahraničí vyzkoušíme. Vytvořili jsme německou a polskou verzi stránek.

Zahraniční verze webu Najdinavod.cz se uchytily a s expanzí pokračujeme. A po doladění české verze se vydáme do zahraničí i s dalším projektem Moto-inzerce.cz, který jsme nově redesignovali.

Někdy je se třeba nad projektem zamyslet z trochu jiné perspektivy a přemýšlet o tom, jak s ním uspět globálně. Bohužel zakladatel projektu je někdy do dané služby natolik zahleděný, že se na projekt nedokáže podívat s dostatečným nadhledem.

Jirka nám dodal nejen dostatečný nadhled, ale také zkušenosti, které má s mnoha rozsáhlými projekty.“Výkonný ředitel Jiří Janků
Na konzultaci s našimi specialisty zve eBRÁNA výkonný ředitel Jiří Janků

I Vám pomůžeme vytáhnout eso z rukávu.

Ozvěte se!

Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti eBRÁNA, s.r.o.


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑