Nejžádanějším zaměstnavatelem regionu je potřetí v řadě eBRÁNA

25.05.2015 08:45

25. května 2015, Pardubice – V Pardubickém kraji vede mezi studenty vysokých škol společnost eBRÁNA - titul Nejžádanější zaměstnavatel regionu 2015 (The Most Desired Company) získala již potřetí.

„Dříve byla eBRÁNA známá spíš jako technologická firma plná programátorů, což zajímalo hlavně studenty IT oborů. To se nám ale v posledních letech v očích veřejnosti daří měnit. Dostáváme se víc do povědomí jako marketingová agentura. A je to tak správně, protože internetový marketing dělá necelou polovinu celkového obratu firmy. To zároveň dává prostor studentům nejen IT oborů, kteří se u nás mohou uchytit jako specialisté online marketingu,“ říká Ivana Palarčíková, vedoucí personálního oddělení eBRÁNA.

Titul Nejžádanější zaměstnavatel regionu je udělován v rámci celorepublikové soutěže Zaměstnavatel roku a do této kategorie není možné se přihlásit. Firmu, ve které by chtěli začít svou kariéru, si volí studenti vysokých škol sami. Titul dokazuje jednak známost firmy v regionu pro svou zaměstnaneckou politiku a firemní kulturu, ale také dobré reference jako prvozaměstnavatele mezi studenty a absolventy. Hlasující nevybírají z předem připraveného seznamu, ale jmenují firmu, ve které by chtěli pracovat, spontánně.

Celkové výsledky soutěže: odkaz

Ivana Palarčíková přebírá titul Nejžádanější firma regionu

Nejžádanější zaměstnavatel regionu

Neboli také The Most Desired Company je jednou z kategorií soutěže Zaměstnavatel roku, pořádané Klubem zaměstnavatelů v ČR. V této kategorii odpovídají v průzkumu studenti ekonomických, technických a humanitních oborů vysokých škol a vybírají společnost, ve které by chtěli po skončení studií pracovat. Odborným garantem kategorie je organizace AIESEC ČR.


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑