Milujeme kin-ball. Hrajeme kin-ball. Podporujeme kin-ball.

14.10.2016 12:44

Český svaz kin - ballu

Kin-ball si získal srdce eBráňáků natolik, že jsme se v roce 2011 rozhodli vytvořit Českému svazu kin-ballu webové stránky jako sponzorský dar. Pomáhají svazu šířit všechny informace o tomto kolektivním sportu. A protože od doby, kdy web spatřil světlo světa, uběhlo přece jenom hodně vody, čeká nás v nejbližší době přestavba na responzivní verzi na naší nejnovější verzi CMS.  

Co říká o webových strákách kin-ball.cz předseda Českého svazu kin-ballu Martin Paur?

„Společnost eBRÁNA je dlouholetým partnerem Českého svazu kin-ballu. Nejenže nám zakoupila první míče a darovala webové stránky, ale také sponzorsky pomáhá při každém významnějším turnaji, kterého se účastníme.

Webová prezentace pomáhá Českému svazu Kin-ballu v šíření informací o soutěžích, pravidlech, metodikách, členství… prostě o celém dění v rámci Kin-ballu jako organizovaného sportu. Na web pravidelně nahráváme videa, fotografie a píšeme články. Máme také diskuzní fórum, které skvěle funguje. Práce v redakčním systému je tak snadná jako třeba psaní v textovém editoru. Web se nám například výborně osvědčil při organizaci Mistrovství světa klubů v Pardubicích.

Taková spolupráce, jakou máme právě s eBránou, by nefungovala bez osobního zaujetí a nadšení pro tento nový sport. Na prvním světovém šampionátu, kterého jsme se zúčastnili v Belgii 2013, hrál v týmu mužů jednatel eBrány Martin Semerád. Žádný čtvrteční trénink si neumíme představit bez vedoucího oddělení vzdělávání Kamila Faista. Mnoho dalších zaměstnanců eBrány, kteří si Kin-ball vyzkoušeli, nás pak podporuje na sociálních sítích.

Vážím si naší spolupráce a jsem rád, že se Kin-ball již od počátku své existence v Česku může spolehnout na tak významného partnera."

Martin Paur, předseda Českého svazu kin-ballu    Martin Paur,
   předseda Českého svazu kin-ballu

Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑