Jak má vypadat web moderní školky? Pardubice jdou příkladem

30.11.2011 17:33

30. listopadu 2011, Pardubice - Radnice města Pardubice vyhlásila výsledky soutěže o nejlepší web školského zařízení. V kategorii mateřských škol uspěly webové prezentace vytvořené společností eBRÁNA, které obsadily všechny tři vítězné pozice. Staly se tak vzorem pro internetová řešení mateřských škol celé České republiky.

Proto, aby pardubická radnice motivovala školy a poskytla jim vzor správně řešených webových stránek, vyhlásila v září 2011 soutěž o nejlepší web. V současnosti totiž neexistují žádné stanovy, které by určovaly, jak mají internetové stránky škol, mateřských školek a domů dětí a mládeže vypadat. Prezentace jednotlivých zařízení jsou tak na velice rozdílných úrovních.

Zúčastnila se všechna školská zařízení, která zřizuje statutární město Pardubice. V kategorii mateřských škol se ukázalo, že správný směr udávají weby od společnosti eBRÁNA. Ty totiž obsadily první tři příčky.

Vítězný žebříček kategorie mateřských škol

  1. místo – MŠ Srdíčko – www.ms-srdicko.cz
  2. místo – MŠ K Polabinám – www.mskpolabinam.cz
  3. místo – MŠ Korálek – www.ms-koralek.cz

Porota na soutěžních webech hodnotila aktuálnost a význam obsahu, grafické zpracování, nápaditost a uživatelskou použitelnost. Kompletní výsledky je možné najít na oficiálních stránkách statutárního města Pardubice.

eBRÁNA s.r.o. se zaměřuje především na malé a střední podniky, přičemž s produkcí průměrně třiceti webových prezentací za měsíc je lídrem na trhu. Nezůstává však pouze u webových prezentací, v její nabídce jsou i B2C řešení a specializovaný software pro realitní kanceláře a internetový marketing, který představuje asi 30 % obratu společnosti. V současné době se na společnost obrací i korporátní klientela, jako například Bochemie – SAVO, ETA, České Dráhy nebo HiPP.

1. místo - webová prezentace MŠ Srdíčko

2. místo - webová prezentace MŠ K Polabinám

3. místo - webová prezentace MŠ Korálek


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑