Exministra Kalouska zajímal v Pardubicích především IT průmysl

07.10.2013 12:02

7. října 2013, Pardubice – V pondělí 7. října navštívil Pardubice první místopředseda strany TOP 09 a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek. Tentokrát se seznámil s městem a jeho obyvateli z pohledu rychle se rozvíjejícího IT průmyslu, který zde pevně zakořenil. Navštívil střední školu informatiky, startupové centrum pro IT projekty a také společnost eBRÁNA.

Miroslav Kalousek přijal pozvání krajské organizace své strany, která mu představila Pardubice z trochu jiného pohledu – vyspělého centra informačních technologií. V dopoledních hodinách absolvoval bývalý ministr financí debatu se studenty a učiteli Střední školy informatiky a ekonomie DELTA. Poté se přesunul do podnikatelského inkubátoru GoUP! , který podporuje především IT projekty a jeho garanty jsou Czech ICT Alliance a společnost eBRÁNA.

Odtud už vedla poměrně přirozená cesta přímo do společnosti eBRÁNA, která je jednak významným zaměstnavatelem mladých IT talentů, ale také dodavatelem internetových řešení pro malé a střední podniky z regionu i celé ČR.

Kromě prohlídky společnosti eBRÁNA využil Miroslav Kalousek moderní prostory zdejšího školicího střediska, kde měl veřejnou přednášku pro obyvatele Pardubic na téma „Porovnání ekonomik EU“.

Miroslav Kalousek navštívil také eBRÁNU

Kalousek měl krátkou přednášku, ve které srovnával evropské ekonomiky

Po přednášce následovala diskuze

Po přednášce následovala diskuze


Kontakt pro média

Ing. Jiří Janků 
Výkonný ředitel, jednatel


Kde nás také najdete

 eBRÁNA na Facebooku

 eBRÁNA na Twitteru

 eBRÁNA na Google+

 eBRÁNA na LinkedIn

Logo eBRÁNA ke stažení

Další informace o společnosti eBRÁNA


© 2017, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing | XHTML 1.0 | CSS 3

Nahoru ↑